Bosenské pyramidy, Homeopatie a ,,Matrixologoie''

08.09.2022


Jsme bytosti energie a frekvence - vše žije a vibruje - s čím jsme v rezonanci to zažíváme a prožíváme. Hacknout matrix a probudit se v obejmutí kosmu a prapůvodních záměrů - je buněčný nádech do nejhlubší sytosti! Ještě stále existují metody, cesty a lidi, kteří neztratili spojení. Tací, kteří pomáhají znovu spojit - malou jiskřičku s jiskrou Zážehu dalších bytostí.

Se Samirem Osmanagich objevitelem Bosenských pyramid, mužem činu a odhodlaným odvážným bojovníkem za to čemu věří. Mimo jiné sám vyzařoval jako pyramida :-)

Na vrcholu Sluneční pyramidy

Komplex pyramid, zprava Sluneční (Měsíční, Dračí v okolí). Ranní rozjímáním s ptáčkem při kávičce na terásce hotýlku.

ČEKÁNÍ NA CESTOVÁNÍ JAK ZA TOTÁČE! Kdo by si byl pomyslel, že cestování bude podmíněno geneticky modifikovanou injektáží zdravých lidí? Nebo alespoň nátlakem na založení elektronické identity, které údajně vypovídá o tom, zda pozítří někoho připojím na ventilátor svým fyziologickým prostředím v nose. Jasně děsně motivující čekat hodiny s uchrchlanými, potencionálně nemocnými lidmi ve frontě a pak vyletět do světa, neboť po odběru vzorku už zaručeně nic ,,nechytím'' a žádného chudáka na ventilátor nepřipojím. Hlavně, že nelegální cestou získávají citlivé údaje o DNA jednotlivců a posílají je do systémové databáze. Děkuji nechci, svolení ZAMÍTNUTO. Počkala jsem si a nový normál neakceptovala. Bublina totiž praskla sama svou vlastní váhou. Přesně dle mých slov na blogu a v příspěvcích 22/21. 

Než se vydáme spolu do Bosny, trošičku se vybebíčkuju, aby to mělo holistický koncept. Všechno souvisí se vším a právě zrovna pyramidy jsou dokonalým úkazem toho, kam se chcete připojovat! Někdo se mile rád připojí k 5G a jede si svůj emo-konzum sen, sklopí oči k digi desce a roluje, palec už má úplně gymnastický a měl by ho balit každé ráno do trikotu. A někdo se rád připojí KE KOSMICKÝM PRAVDÁM! K NEMĚNNÝM ZÁKONITOSTEM STVOŘITELE. BINGO!

VIZ FOTO: Dokonalý obrázek kombinující různé světy.  5G vysílač, pyramidový sluneční kosmický vysílač a minaret. Jsou to světy ve světě. Reality v realitě. Při pořizování snímku, zrovna muezín svolává k modlitbě k uctění Jednoho jediného, který toto vše umožňuje. 

 Léčení je vždy spjato s pravdou! Ani pravou ani levou. Tou generální. Tou středovou. Přes střed proudící. Sjednocující. Sjednocující s Celkem! Nikoliv však s názory ostatních lidí, jejich přesvědčení, názorové většině či naopak specifické názorové menšině. Vůbec se to netýká vnějšku. Pokud existuje přímá linka s Přesahem, člověk ztrácí strach, objevuje jedinečnost a vymaňuje se z davu. Léčení vždy zastupuje vnitřní jedinečné hodnoty a s tím proudící oživující energie. Mým celoživotním dobrodružstvím je nalézat cesty a principy, jež to v životě reálně manifestují.

Je až neuvěřitelné, že píši článek téměř po roce, i přesto že psaní je mou velkou radostí a přirozeností, jsem prostě zamrzla. Ale tak jako vždycky, budu upřímná. Vzpamatovávala jsem z traumatu, které předčilo všechny ty ,,dětské'' které si zpracováváme, abychom v dospělosti mohli žít ve svobodě a v lásce. Nedokázala jsem se dlouhý čas smířit s tím, kolik inteligentních, vysokoškolsky i jinak školsky vzdělaných lidí, kolik takzvaných duchovních lidí, kolik terapeutů a jogínů, kolik takzvaných punkáčů, umělců či povšechně bojovníků za svobodu, naletěli tak obrovskému podfuku v dějinách lidstva. Nejenom že naletěli, ale ještě obhajovali samotný systém a souhlasili s nátlaky proti lidským právům, utlačováním, vynucováním všemožných osobních dokumentů, šikanou, diskriminací, no prostě krásně tiše spolupracovali. Vyhrocení paradoxů přímo před očima. Undergroud lidé si dali poslušně vakcínku, aby mohli dál vyřvávat  legálně na svých koncertech  o nezotročování a svobodě. Ezoterici se úlisně přilnuli s proudem, vůbec se záměrně nevyjadřovali, neukázali své hranice aby dál razili tvrzení, že to kam nekoukám to netvořím a tak se zlo rozlézalo kde mohlo, i u potencionálně silných skupin jež hájí svobodu a růst. Jež ukazují lidem, že už mají spoustu vyřešeného a vědí co je dobré pro ty co jsou ,,ještě nevyřešení''.

Ať už ze strachu že ztratí výhody, nebo přímo ze strachu ze smrti, nebo z hlouposti nebo nedostatku odvahy postavit se pseudo-autoritám, nebo z nedostatku vlastní intervence opatřit si kvalitní materiál ke studiu. Nikdy tomu neporozumím, ale vím že jedinou cestou je - to přijmout, nikoliv tomu rozumět. Samozřejmě jsou pro mě i nadále všichni takto otečkovaní dále přáteli a lidmi, jen cítím lítost, spolu by jsme zmohli a mohli opravdu hodně a možná mnohem více. Důsledky se budou však promítat ještě do dalších generací. A nám alternativním terapeutům přibyla práce. Neboť s tím, s čím chodí po své spásné vakcínce jim výrobce jaksi neporadí. Jak by mohli, když sami tvůrci se zřekli odpovědnosti za svůj experiment. Více o Tečkovaných příbězích zde: Svědomí národa

Jakožto neočkovaný a netestovaný exemplář, jsem si snažila zachovat to, čemu hluboce věřím a o čem je nezlomně přesvědčena. Teď zpětně, jsem hrdá na sebe i na lidi, kteří dokázali udržet svou páteř rovnou a neudělali ze sebe testované potkany pro tento zrůdný injekční experiment. Díky všem kteří, promluvili nahlas, kteří nebyly lhostejní, zejména pár lékařům, kteří takto riskovali své postavení a blaho své rodiny. Spousty cest se vyjevilo, kam doopravdy vedlo. Mě se jen potvrdilo s vykřičníky o čem píšu celou dobu na svém blogu. Jak EZOTERIKA, která jakože vede lidi k lepší verzi sebe sama a tváří se děsně spirituálně, nezklamala, zůstala ve svém pokrytectví se zaraženou hlavou v písku a ještě si v tom libovala. Naopak obyčejní lidé, kteří si nehrají na bohyňky, multidimenzionální bytosti, řekly jasné ne a vysvětlil odvážně proč.

Zvítězila vlastní integrita těla a ducha. I přes obrovskou vášeň pro cestování, kterou mám, jsem nikde ty dva roky prostě nebyla. Hodnoty, čest a prostý rozum nebyl zaprodán za ŽÁDNÝ DRUH zábavy nebo tvorby PENĚZ a to nejcennější co mám, jsem si hýčkala spolu s překrásnou Českou přírodou, která je potažmo v kontaktu z celým světem. Místo toho jsem se zcela přirozeně snažila pomáhat ustát to i dalším v mém okolí, aby nepropadli genetickému zotročování. I přes totalitní zákazy jsme se setkávali a vše probírali. Jak za hlubokého totáče. Byla to zkouška. Protože vše ostatní do té doby byli jen kecičky a filozofie. Duha nebo zbytečné mlácení do bubnů. Realita však ukázala, jak to lidi doopravdy mají. Taková prověrčička. 

Rozumět konceptuálně souvislostem je součást mojí práce, protože když se něco uzdravuje, vždy je to ve souvztažnosti k Celku. Ať už je to jednotlivec, nebo síly dobra a zla. Kdo popírá zlo, sám ho tvoří. Kdo se ho snaží vidět má tu nejlepší zbraň - poznání. Neboť v poznání se transformuje vše viděné a energetické náboje se úplně přelívají do nečekaných pozic. Skrze zlo jsme zkoušeni a někdy tak silně, že buďto vymíráme nebo se navracíme k přírodě jako božskému principu. Pokud bylo vše stvořeno dokonale k obrazu Božímu, jsou genetické manipulace velkým výsměchem do tváře Stvořitelovi. Jsou ukazatelem jak vyspělí už zase jsme a jak zhruba dlouho už jdeme po scestí. Tato nitka vede kamsi, kam má vést a má své místo, aby to dělala. Tomu, kdo se rozhodne tomu věřit, byla dána SVOBODNÁ VŮLE to následovat a v tom je právě ta pointa a spravedlnost. Svobodná vůle bude trvat do konce věků. Ta je naší zkouškou. Pak se to všechno podtrhne a sečte a odečte a bude vibračně přiřazeno. Kam? To s pokorou přenechám pověřenějšímu. 

Jsou tu však i jiné nitky. Vedou k poznávání již dokonalého a snaží se k onomu dokonalému přiblížit, nabyté poznatky pak  použít v oné přirozenosti. Zde pak síly proudí, regenerují, v cyklech přichází a odchází. Zde je pak o všechno postaráno, nikoliv však lidsky kontrolováno. Ano, to některé velmi bolí. Je to cesta holistického vnímání buňky, těla, člověka, společenství, země, planety, soustavy. Vnímat v celku se snaží obor Homeopatie, vtahovat energetické možnosti do reality, je o ději v Pyramidách. A co se děje v hlavách těch, kteří podléhají něčemu tak strašně malinkatému, čemu říkáme televize? Moc pohybu tam asi nezaznamenáme. Takový malinkatý nesmysl uprostřed universa, který šíří zrovna to, kdo zaplatil víc za reklamu nebo vlastní větší podíl. Ach. Vnímání je prostě omezeno a je to zeď z pancéře. Přijímám a emocionálně zpracovávám. Ano na zemi je možné všechno. Všechny druhy zkušeností. Chápu a integruji.

Bosna a Hercegovina. Země krásy i bolesti. Země divokých řek a srdečných úsměvů. Země bolestné genocidy, kdy ve jménu ,,etnických čistek'' se páni Srbští ,,soudruzi'' rozhodli, že ti co nevěří v jejich ideály a vedení, že ti co se nikdy neklaní žádným kravaťákům budou prostě vystříleni. Hm blbá víra tak vypadni z tohoto území, se kterým máme jiné plány. Jak čisté zlo to asi musí být, že vyplodí motivaci vystřílet všechny muslimy? Ani nejhlubší vyjádření by to dost nevystihlo. I přesto, ti lidé, kteří tam žijí, vyzařují tak příjemnou energii a pohodu, že je až hlavolamem, jak je to možné po tom všem? Že by právě ona víra? Vlevo městečko Mostar, vpravo Visoko městečko pyramid a vystřílené kulky do civilních domů.

Pyramidy - všestranná léčebná zařízení. Jela jsem se spíše ze zvědavosti podívat, bez očekávání. Ale propadla jsem fascinaci, neboť jsem vyhodnotila, že oplývají totožným záměrem a funkcí jako obor Homeopatie, který studuji celý svůj život. Hned vám povím proč. Pokud se bavíme o pyramidách - bavíme se o léčení. O frekvencích, vibracích, o vlnění, o silách Matky země a o Kosmu. Bavíme se zkrátka o energii. Opominu teď úplně to, že některé civilizace se mohli chtít rovnat Bohu a získávat moc nad těmi, co tomu chudáci nerozumí, právě díky znalostem a schopnostem magie. Záleží vždy s jakým záměrem a k čemu ,,zařízení'' používáme a jak víme, pýcha předchází pád.

Znalosti nám velmi pomáhají k osamostatňování - osvobozování. To je to proč učím Homeopatii. Prvek svobody a návrat k přirozeným regeneračním dějům. V Pyramidě se dějí tyto věci také. Všechny důkazy o fungovaní pyramid jsou o energiích, frekvencích a pomocí přístrojů zaznamenatelných. To, že některé přístroje ještě neexistují, neznamená že neexistují další síly! Snažíme se tedy vytvořit takové podmínky, kdy se přirozeně propojujeme s harmonickými silami. Dostáváme se do určitého pole. Jenže svobodná vůle dalších lidí, mnoha mnoha jiných lidí dohromady, zájmů, záměrů, vytváří mnoho vzruchů a chaos. Do toho různá záření, elektromagnetické a další na nás působí, odpojuje nás to do celku, od své jedinečnosti, od Stvořitele. Různé egregory na nás působí různě silně. Je to rozpolcenost pocitová, mentální energetická a následně podle toho různě zvráceně nebo v souladu jednáme. Dokud je ta reaktivnost obrovská nebo naopak bez odezvy vitální síla je oslabená. 

1.Bosenské pyramidy - jedny z nevětších a nejstarších pyramid na světě. Nachází se zde holistická komplexnost návaznosti 3 pyramid v geometrických vzdálenostech 2,1800 metrů od sebe v propletení s neuvěřitelně energeticky silnou sítí tunelů, které uchovávají podzemní jezera - rezervoáry pitné léčivé vody. Pyramida Slunce je svým bokem zarovnaná na kosmický sever jako většina dalších světových pyramid. Radio-carbonové datování odhaduje stáří pyramidy až ke 30.000 letům. Uměle utvořené kusy bloků ze kterých jsou pyramidy utvořené, jsou betonové (8 tun těžké). Tento beton byl speciálně vytvořen za pomocí velkého tlaku a tepla obsahuje různé množství zapracovaných kamenů. V těch nejsilněji vibrujících je dokonce zabetonován krystal. Tak co se tedy děje, když léčivá zařízení působí?

Když odstraníme škodlivé frekvence - neutralizujeme rušení, chybnou informaci, toxin - otevíráme se homeostáze.

TĚLESNÉ BUŇKY PRACUJÍ A NIC JE NERUŠÍ! Tělo svými symptomy, které vygenerovalo jako obranu proti rušení - ukazuje na boj s chaosem, který mu není vlastní. Podle druhu reakce dostane nálepku diagnózy a má svou nemoc. Vědci světa slyšte! Buňky samy vědí co mají dělat, aby se obnovovaly. Ne, opravdu při tom extrémním rušení současné doby nepotřebují ještě další zprznění navíc v podobě genetické modifikace! Opravdu ne, jděte raději na pivo.

2.Co se děje v Pyramidě? Zkrátka dochází k neutralizaci všech umělých záření včetně geopatogenního přírodního, no signal, wifi, mobil. Naopak s využitím posvátné (nejen čtyřboké) geometrie, rozestavením dalších pyramid, využitím světových stran (ne politických prosím), aplikaci znalostí zlatého řezu pí 3,14, spirálovité působení, rotační frekvenci a mnoha dalším se měřitelnými ověřitelnými pokusy odhalilo, že v pyramidě jsou léčivé frekvence 28kHz, dále extrémně nízká Schumanova rezonance 7,8 (to je ta zdravá naší planety, v které je potřeba pobývat). Nalezneme zde negativní ionty, které zvyšují hladinu kyslíku v našem těle. Kontrolní otázka, co se děje při Covidu? Proč se lidé dusí? Ano správně buňky jsou tak otrávené, že mají porušenou funkci roznesu kyslíku, navíc koagulují a dále se tvoří sraženiny, čímž selhávají nejen plíce, ale i srdce, ledviny mozek. Tělo je otrávené, v chaotickém rozladění. Negativní ionty tedy čistí nejen vnitřní atmosféru, ale i tu vnější. Vyladěnost nepodporuje rozmnožování bakterií a pyramidová voda se tam nekazí. Hodnoty negativních iontů: domov 80, na vrcholu hory 4000, negativní ionty v pyramidě 20-40.000!

Tedy co mají pyramidy a homeopatie společného? Oba startují regenerační proces, oba spouštějí samo-léčivé síly, buňky mohou začít dělat svou práci. Oba pracují s vylaďováním pomocí frekvencí, umí se vypořádat s narušením. Voda v pyramidě je zachycená Masarem Emoto jako nádherný hexagonál. Taková homeopatická voda také vyzařuje fotonické signály. Obě vody když se podají do organického těla složeného z vody, působí svou informací blahodárně na celý systém.

3.Co se děje nad pyramidou? Nad pyramidou byl zachycen paprsek o určité frekvenci. Pomocí dronu zavěšeného na osciloskop, se ukázalo, že nad pyramidou se nachází pouze elektrické pole bez magnetismu. Začíná jako 4,5 metrů široký radius, který se rozšiřuje ve výšce 21 metrů. Rozšíření je na 20m a dále pak zase pokračuje zpět jako zúžení. Takto se to opakuje při stoupání paprsku stále výše. Tento paprsek byl zaměřen o frekvenci 28kHz. Což je frekvence Skalární vlny.

Co tedy nalézáme u vrcholu 28kHz - Skalární vlny - torzní pole (Teslovy vlny) Jsou rychlejší než rychlost světla a mohou se pohybovat vesmírem i přes kosmická tělesa bez ztráty energie. Tedy jsou ideálním prostředkem pro transport energie a informace, tak jako homeopatické působení.

Laicky řečeno, jde tedy o vytvoření takových podmínek, kdy se přirozeným způsobem začne šířit skalární světlo skrze oživené mitochondrie, rozvibrované buňky, které tvoří celé orgány a tělesné soustavy.

Dokážeme-li se zklidnit do takové fáze, respektive naladit se do hloubky, tyto Skalární vlny se nesou z toho klidu. Jako terapeut pracující a zkoumající léčivý potenciál různých metod a zkoumáním léčení člověka několika přístupy po mnoho let, jsem zažila jak se tyto vlny doslova rozlévají organismem i místností i při ošetření metodou Craniosakrální terapie. To jsou ty léčivé momenty! Vlny. Pole. I stoický klid umožňující ,,Tomu'' se šířit. Člověk dočerpává ze zdroje. V Homeopatii jsem zakusila similimum, které beze slov a rad člověka propojuje se silami regenerace. Skalár se rozšíří, člověk zakouší pocit že je milovaná a vedený, vyživený a s radostí bez důvodu má chuť žít a tvořit. Odpojí se od rušení negativních mentálních vzorců. Tyto jevy, jež začínají být měřitelné a kvantově ověřitelné. Té síle je to však jedno. Buď s ní jsi nebo ne - Tvoje volba.

Co mají tedy metody společný,  je potenciál pro schopnost šíření skalární energií, zesílení přirozené ochrany před zvráceným umělým elektromagnetickým zářením. Buňky se sami opravují aniž to chápeme. Děje se to samo! Jenže lidé chtějí výsledky hned. Bohužel. To jim farma mágové rádi zajistí. Ale pravé léčení je rozmotávání nánosů a čekání ve fyzické realitě, než se fyziologicky tkáně zregenerují, to je řád!  Je potřeba mít silné nervy a vydržet s nedočkavými pacienty. Je to obrovský uděl. Pacienti vytváří nátlak a vlastně nutí ,,pověřené'' k rychlým viditelným změnám. Pověřený však neznamená všemocný. A někomu ulevit povrchně v dnešní době  = zadělat mu na horší nemoc a bohužel ještě se zásluhami a adorací. Pověřený nesmí polevit a musí držet vědomí, že stojí na straně stvořitelových zákonitostí a nepodléhá přáním se rychle zavděčit. Navíc je to člověk sám, který drží své mentální nastavení na toxické úrovni, proto druhý může tomuto odklonu být pouze nápomocen a držet to pole, aby se změny mohli dít.

4. Co se děje kolem Pyramidy? Komunikace se sluncem - měření dále ukázalo, že paprsek mění sklon podle pohybu slunce! Pyramida tedy komunikuje se sluncem a skrze slunce s dalšími solárními systémy až do středu vesmíru. Jako kosmický internet s celou galaxií. Neboť vše ve Stvoření je propojeno a v dokonalé synergii posvátné geometrii spolu komunikuje. Systém matrix zde funguje jako cizí virus, napadnutí dokonalého programu. Je to ona rušivá frekvence, která připojuje jinam a odpojuje od Pravdy. Pyramidy se dle mého pocitu stavěli mimo jiné i pro zachování napojení na přirozené oživující síly, aby v době, kdy okolní destrukce dosáhne takového stupně, že už nebude možné v ní zdravě žít, existoval prostor kam je možné se uchýlit.


Pro zachování odbornosti na závěr přidávám odkaz na Samirův kanál zde . Dále cituji dva odstavce ze zdroje stop5G.cz: ,,Mitochondrie přeměňuje živiny z buněk na energii, což umožňuje provádět různé funkce, jako je růst, metabolismus a buněčná reprodukce. mitochondrie jsou "energetický dům buňky". Přirozené el/mag pole nalezené na Zemi vytvořilo život a tyto energie jsou vtisknuty do každého živého organismu na této planetě. Každý organismus žvýká přirozenou Schumannovu frekvenci Země a Slunce. Nativní frekvence Země a člověka je 7,83 Hz. To je zodpovědné za vytvoření zdravých mitochondrií. Ve většině buněk stovky nebo dokonce tisíce mitochondrií. Může dojít k mnoha projevům různých nemocí. Oxidační stres, když je příliš velký, může vést k buněčné smrti. Neboli když je mitochondriální membránový potenciál, který vytváří silné elektromagnetické pole, z jakéhokoli důvodu snížen, signalizuje to cestu, která vede k programované buněčné smrti. Skalární energie je podélná energie, která na rozdíl od příčné trojrozměrné energie (nahoru / dolů, doprava / doleva, zezadu / zepředu) moduluje ve směru, kterým jde, akordeonově, podél osy času, 4. dimenze.

Existují v zásadě dva druhy energie - energie elektromagnetických vln (světelné vlny, zvukové vlny, elektrický proud atd.) A energie skalárního stojatého vlnění. Dnes se skalární energie používá ve všem, od výzkumu zbraní po ochranu DNA, pomáhá eliminovat buněčný odpad a zlepšuje oběh, imunitu a dokonce i paměť. Skalární vlny jsou vytvářeny dvojicí identických vln (obvykle nazývaných vlna a její protivlny), které jsou fyzicky identické, ale časově mimo fázi. Proto vypadají a chovají se úplně odlišně od standardních Hertzianových elektromagnetických polí: jsou více podobná polím než vlnám. Místo toho, aby běžela po drátech nebo vystřelovala paprsky, má skalární energie tendenci "zaplňovat" své 2 prostředí a může procházet pevnými objekty bez ztráty intenzity. To se stává velmi důležitým z hlediska vývoje technologie pro vkládání objektů. '' 

Dalo by se tedy říci, že v léčení je vyloženě zásadní obnovit zdraví mitochondrií, které jsou potenciálem pro šíření skalárního pole. Avšak i ti nejlepší léčitelé mají omezené možnosti - blud nekonečné síly a podmanění si principů má své limity, které se dřív nebo později pocítí. Na těle i duši. Nezbývá než respektovat spravedlnost, ale zároveň nepřestávat být fascinováni rozlehlostí stvoření. Prozřetelnost nikdy neporazíš. Zneužít moc se nevyplácí a žádné civilizaci to nepřineslo vysněné cíle dlouhodobě 💚 Pyramidy tedy můžeme vnímat jako odvěký symbol moci nikoliv však pravomoci! 


Více o léčivých možnostech pyramid a Homeopatii budeme mluvit na kurzu Homeopatické svépomoci, kde své nadšení a poznatky sdílím. Uvádět do praxe poznávané, je onen motor jít kupředu, všichni zájemci jste zvaní. Více zde.

S úctou a respektem ke všem, co skrytě a namáhavě vykonávají mnoho pro druhé, jsou umlčování, zesměšňování a perzekuováni. I přes to pokračují a nedají se. 

Lycana*