Oběť Coronaviru? Nebo snad vlastního strachu? Je čas vyskočit z ohrady!

09.09.2020

Nakaženi vlastním strachem, naočkování agendou farma byznysu pasivně ládujeme proměnlivá čísla pochybných statistik a informace těch co vědí ,,něco víc''. Pod pláštíkem ochrany občanů přijímáme opatření a nařízení jež nás mají zachránit před tou neřízenou virovou stvůrou. Jenže neznalost přírodních zákonů neomlouvá! Neznalost strategií vůdců světa neomlouvá. Neznalost vlastní vnitřní síly neomlouvá! Východiskem může být postavit se za vnitřní pravdu a podívat se vlastním strachům do očí.

Jak nejlépe uplatnit a rozšířit Nový světový pořádek? Tato otázka tu vyvstává již velmi velmi dlouho, to že vidíme až teď důsledky této myšlenky neznamená, že tu neexistuje desítky spíše stovky let. Ale běžná konzumní společnost vždy hledá řešení pouze na následky problému. Pojďme potlačit hluboký problém nasazením roušky a přijetím nesmyslného očkování. Tak jako vždy řešit následky potlačováním, neboli užitou nevědomostí.

Uplatnit jakoukoli agendu se dá vždy vytvořením strachu. Jakého? Přece toho nejvíce existenciálního. Takového, který je největším strachem většiny lidí a tím je strach ze smrti a o vlastní zdraví. Bazální strachy uloženy v naší nejstarší zvířecí části mozku ,,amygdale''. Udělat dojem na amygdalu není tak moc velká práce. 

 Moderní novodobé očkování jako jeden z největších podvodů na lidstvu. Dotahuje svou smyčku právě teď. Ještě chvilku vyhrocovat strach z pandemie, z nemocí, ze smrti, aby se lépe přijala plošná očkování. Ostatní, kdo nepůjdou s davem vystrašených budou ,,ohrožovat'' vystrašené svým nenecháním se naočkovat. Ale my už jsme přeci na této planetě dost dlouho, abychom dospěli do vědomé bytosti!

Neznalost přírodních zákonů neomlouvá! Neznalost strategií vůdců světa neomlouvá. Neznalost vlastní vnitřní síly neomlouvá. Pro takové, kteří se raději nechají chránit politickými zájmy, je bohužel jediným východiskem nechat se naočkovat.

Já jsem se rozhodla jinak. Chci žít život svobodný a cením si svobody nadevše a proto nenechám bandu psychopatů, aby mi diktovala co si mám myslet, čemu mám věřit a co ve svém životě potřebuji. Nikoho nenutím aby se mnou souhlasil, ale nutím vás aby jste usilovali o sbírání informací z mnoha rozmanitých zdrojů než jen z mainstreamové stoky.

Dnes se s vámi podělím o vlastní názor, o vlastní stanovisko a pohled na věc, která se vlastně nemění po mnoho let, právě proto dnes dělám práci kterou dělám a to co se teď děje je jen zesílený odvar toho co vnímám od útlého mládí. Dřív se smálo lidí víc, dnes už bojujeme spolu. ,,Né každý sílu má proti proudu jít''.

Mnoho let zastávám názor, že kdo ke zlu mlčí sám ho tvoří. Na rozdíl od kolegů ezoteriků, kteří tvrdí že kam dám pozornost to sílí a roste a proto se nehodlají zabývat ničím jiným než vlastním sebeklamem a popíráním skutečností, před kterou mají zaraženou hlavu v písku až po lopatky. V pořádku i to je volba. Já jsem se ale rozhodla dnes promluvit k těm, kteří ještě stojí nohama na zemi a není jim lhostejné kam se jako lidstvo ubíráme. Kteří ještě cítí bolest ve svém lidském srdci při pohledu na utrpení, aniž by si to museli čistit a odblokovávat. Nebo se odvracet s tím, že se jich to netýká.

Nastávají krušné měsíce totalitního teroru ve jménu ,,ochrany občanů''. Přichází druhá.. třetí.. čtvrtá vlna nahánění hrůz, aby bylo posléze navrhnuto spásné řešení. Tisícům lidem jsou na FB a Youtubu mazány jiné než s proudem jdoucí názory, včetně mě. Máme se bát progresivně se ozvat pokud nesouhlasíme? Dokud dýchám budu říkat co si myslím a nebudu na sobě a své rodině nechat páchat zločiny proti lidskosti. Kterým povinné očkování bezesporu je.

Nezávislost pro mě znamená dovolit si projevit názor, stanovisko a to všude! Nikoli jen doma nebo mezi přáteli. Projevit mínění, i přes možné snížení počtu klientů či příjmu. Projevit to, za čím si stojím a co cítím. Projevit to, kam ještě ,,cizí energie'' může a kam už ne, kde má ode mě stopku - to pro mne znamená - zachování si zdravého životního prostoru! A to je pro lidskou bytost nezbytné! Zachovat si svobodu je pro mě vším. To znamená žít život v souladu se svou duší, s jejím uvědoměním, je to soulad kde nesmí nic drhnout, nic být skryto jen pro to, abych byla přijatelná a měla z toho výhody. Neboť tomu se říká podmíněnost a závislost. Zde je má hranice. Toto je moje území. Toto je moje pravá imunita!

Žijeme v čím dál zhoršujícím se prostředí a politických vyhrocenostech. Pokud může někdo dát nálepku shluku reagujících buněk na vychýlené vnitřní prostředí Coronavirus, pak já mohu dát název Satanisti 19 shluku lidem, kteří moc dobře vědí jakou agendu tu káží a kdo je pravý původce této neinfekční nákazy.  

Očistné reakce země, očistné reakce organismu ty tu byli ještě před tím než jim dala chytrá vědecká lidská hlava nálepku a jméno. To že nějak pojmenujeme výsek procesů a pak na to ukážeme prstem, to jsme se jako dotkly podstaty? Tím, že něco vypreparujeme z celku a dáme tomu jméno a opomineme celý kontext událostí z nás nedělá hrdiny, ale spíše pomyslné bohy laboratoří. Nekonečně konstatující chytráky popisující neúnavně následky skutečností. Popisují a popisují Stvořitelovo dílo přes mnoho filtrů a závojů hluboké moudrosti, na kterou si nikdo se zkumavkou bohužel nesáhne. Do moudrosti je potřeba se probudit mnohými uvědoměními a duchovní pílí. Jenže nám právě chybí ten kontext. A proto děsit se navzájem statistikami uvařenýma z čísel hodící se tomu, kdo určil jak se bude počítat, je více než zavádějící.

Jak je možné, že situaci a opatření řeší a řídí politici? Odkud ta nařízení opravdu přichází a kdo je majitelem těchto zřízení? Jsou to snad jednotlivé nemocnice, které se mezi sebou shodli? A zásobují média výsledky? Nebo odkud to vlastně celé přichází? Všechna ta data? Neřídí někdo ještě i ty nemocnice? Kdo je sponzoruje? Dodává jim léky a směrnice? Na kom jsou nemocnice závislé? Odkud se bere plat lékařů a vědců? Kdo jsou zdravotní pojišťovny? Kdo je majitelem bankovního systému? Kdo tady drží ,,ochranou'' ruku nad námi prostřednictvím cinkavé komodity na které jsme všichni závislí?

Není snad farmaceutický průmysl nejrozšířenější průmysl těsně po zbrojařským?

Kdo vyzbrojuje válečné konflikty? Čí zájmy to pokrývá? Ptejme se proč. Pro dobra lidstva asi ne. Pro dobro lidstva mrtví lidé? Ano, pro někoho možná mrtví ,,špatní'' lidé, hold se blbě narodili na opačné straně hranice a mají ,,blbé'' názory. Nehodící se škrtněte. Pro dobro lidstva nemoc? Asi ne. Ale pro dobro průmyslu farma mafie asi ano! Udržovaná trvalá nemoc nejlépe. Poškozená imunita doživotně ještě lépe. Naočkované poslušné lidstvo - bingo! Bio-roboti budou nejlépe pracovat pro dobro lidstva, škoda jen že existuje někdo, kdo ví co to přesně znamená ,,dobro lidstva'' a komu takové dobro slouží! Škoda jen, že tento NĚKDO ví jak ovládat myšlení a nálady a HLAVNĚ SKRZE CO. Vstupenku pro dobro lidstva hledejte již brzo ve svých ordinacích lékaře. Jak se   zbrojařský průmysl liší od toho farmaceutického? Jak se protínají jejich strategie?

A co takový terorismus? Ano já vím, že očipováním všech mě chcete ochránit před vámi vytvořeným terorismem a velmi si toho vážím. Mít všechny a všechno pod kontrolu nese jistě své výhody, ale nebylo by jednodušší přestat vyzbrojovat obě dvě strany horoucích konfliktů? Kam až takové ,,rozděl a panuj'' půjde vyhrotit? Že by snad kniha která učí světového míru mohla za pekelné ohně, na každý den nově vznikajících hranicích Velkého Izraele toužebně rozlézajícího se od Nilu po Eufrat? 

Spolu s těmito otázkami si neúnavně pokládám otázky další a další.. 

Kde se opravdu vlastně vzal ten hrozivý virus? Přiletěl na netopýrovi nebo přišel s chudákem luskounem? No s opicí přišel HIV tak to spíš bylo na botě pracovníka přísně tajné laboratoře? Ať už přišel odkudkoliv, jak je možné, virus nebyl NIKDY NIKÝM izolován? Neboli sám o sobě vyjmut a očištěn z omáčky mnoha dalších genetických materiálů a i přes to tvrdit, že nějaká sekvence DNA je příčinou celosvětové pandemie? Pokud není virus izolovaný jak je možné, že je na něj vyrábí vakcína? Pokud ten virus není izolovaný jak se může testovat, zda ho lidé mají? Jak je možné, že smrtící virus extrémně rychle šířící se a extrémně nakažlivý dohledáme pouze tím, že si necháme zarazit špejli až skoro do mozku? Na co vlastně opravdu reaguje onen PCR test? Jak moc je doopravdy spolehlivý? Jak je možné že nestačí plivnout do zkumavky? Zakašlat do kapesníku? Proč tedy musím dodržovat 2 metry rozestup, abych se nenakazila tímto ultra nakažlivým virem? Pokud je virus extrémně nakažlivý jak to, že je sotva dohledatelný, proč musí být extrémně silně rozmnožený ve zkumavkách a musí pocházet z nejhlubších dutin sousedících s mozkem. Jak je možné že sám výrobce tvrdí, že test i přesto není spolehlivý? Jak je možné že ,,nakaženého'' hlen vložen do dýchacího systému druhého člověk nevytvoří stejné příznaky nákazy? Jak je možné že lidé, kteří se farma mafií nechali očkovat již dříve na chřipku, vykazují nejčastěji pozitivní test? Co to vlastně je ona pozitivita? Jak je možné, že geny viru a geny člověka se v zásadě neliší a i přesto obdobná sekvence RNA je identifikována jako covid 19? Jak je možné, že veškeré statistiky ohledně vakcín prospěšnosti či neprospěšnosti na lidské tělo vytváří sám výrobce vakcín?! A nezávislí vědci jsou okamžitě zdiskreditováni? Z čeho mají strach, že se lidé dozví? Proč se lidé nemají dozvědět, že vakcíny vytvářejí závažná autoimunitní onemocnění, neuro-degenerativní, autistické poruchy nebo dokonce i neplodnost? A pokud to není pravda, proč jich tolik poškozených plní homeopatické a jiné alternativní ordinace? Co způsobuje takový hliník, rtuť (thimerosal), formaldehyd v lidském organismu zejména z dlouhodobějšího hlediska? Proč jsou ve vakcínách tkáně potracených plodů, proč prasečí a ledvinové buňky?!! Proč mají být doopravdy tyto látky v lidském krevním oběhu dohledatelné?!! Proč se malým dětem ve fázi rozvíjení vlastní imunity v praví jedy pod kůži? Jakou opravdovou odezvu to vytvoří a kdo z toho profituje? Jak se doopravdy počítají statistky úmrtí na covid? Kam se vlastně poděla jiná onemocnění a diagnózy na které se do pandemie běžně umíralo? Je pravda, že nemocnice dostávají příplatky za každého označeného covidem, za každého připojeného na ventilátor? Jak je možné, že abych zůstala zdráva musím mít na ústech Petryho misku, neboli roušku plnou bakterií, které vdechuji zpět bez kyslíku do svého organismu? Přitom tohle jediné je zatím vědci skutečně potvrzeno. Roušky škodí zdraví a nechrání před přenosem. Proč je propagována agenda s vakcinací namísto zvyšování imunity? Proč se nepropaguje Selen, který zabraňuje rozmnožování jakéhokoli viru? Vitamín C, D, A. Jak je možné, že ve stejné období zapojování 5G vypustil Elon Musk na oběžnou dráhu tisíce satelitů? Jak je možné, že lidé stále věří, že je to pro jejich dobro, aby si rychleji o dvě sekundy stáhli film. Jak je možné že Barbora se nechce připojit skrze nanočip k celému tomuto konstruktu a proto odmítá vakcínu? 

Odpovězte si prosím sami, nenutím nikoho k žádným závěrům, důležité je umět se ptát a získat uspokojivé nebo v tomto případě spíše neuspokojivé odpovědi v širších souvislostech a kontextu. 

Co bylo dřív slepice nebo vejce? Jak je možné že virus je součástí přirozených očistných reakcí těla když se zbavuje toxinů. Toxinů, které se v těle utváří z otrávené potravy, půdy, vzduchu, zesilujícího elektrického i vesmírného záření. Jíme GMO - geneticky modifikované potraviny a jsme pod přímou palbou nepotřebných stále zesilujících záření, na které tělo AUTOMATICKY vytváří reakce v organismu. Tyto reakce dostali nálepku. Skvělou záminku pro celosvětové očkování. Očkování kým? No přeci celosvětovým počítačovým magnátem. Kdo jiný je více způsobilý k vyřešení celosvětové pandemie. Sám spasitel Bill to za nás vyřeší. Aha to dává smysl. Gratuluji, ještě chvilku a budeme se představovat navzájem čárovým kódem. Určitě mu jde o to aby Pepik s Aničkou měli krásný hojný a zdraví život strávený v nezávislosti a bezpodmínečné radosti. Přesně proto přišel, aby chránil nás i Tebe, který právě teď čteš tyto řádky. Jak dojemná pohádka 21.století. Škoda jen, že mu to ti probouzející se lidé po celém světě začali tak kazit.

,,Dobro'' lidstva = dobré zisky a trvalá kontrola. 

Jen bláhový nebo spící může věřit, že něco takového je pro dobro, pro ochranu člověka. Dostali jsme dávno už vše. Jsme testování koho si zvolíme. 

Každý ať si zvolí svého pána. 

Moderní technologie jsou vyvyšovány nad Boha. Technologie jsou svaté a spásné. Dávno už neplatí vyváženost. Vývoj a konzum převálcuje samo lidstvo. Vyplenit, zničit pro vývoj a pokrok. Duši zaprodat modle hmoty. Zesměšňováno jest, co opravdu pomáhá, léčí a jde v souladu s tím, kdo nás utvořil. Tělo a mozek má být snad víc než spirit, božská jiskra, moudrost přírodních zákonů či pokora a úcta jeden k druhému? 

Velmi ráda oželím výhody umělé inteligence raději si ponechám tu svojí. A zkusím už se nějak smířit s tím, že nebudu moci rolovat internetové stránky pouhou myšlenkou, nezaplatím svůj účet čipem v podkoží ruky, a možná že ani už nepoletím letadlem kdo ví, co všechno bude moderní svět následujícího desetiletí požadovat v ,,totalitní demokratické'' době plné fascinujících výhod za nutné.

Ať už je pravda jakákoliv, co je ta moje naděje v čase ,,pandemie''? Je to zejména fakt, že Homeopatie léčí člověka jako celek. Že nebere v potaz jméno viníka nemoci, nýbrž souhrn symptomů jako specifický celek informací o člověku. V ,,mém'' Homeopatickém světě je důležité jaké symptomy tělo generuje, aby se našel v přírodním světě odpovídající lék. Je to známý fakt, že mikroorganismus není nic, ale prostředí všechno! Proto nalézáme možnosti jak uvést do rovnováhy náchylné tělo, zpět do své homeostázy.

Milí přátelé či případní odpůrci, pravidelně a neúnavně se trénuji vidět naději v člověku jako v bytosti bdělé a uvědomělé. Děkuji za všechny úžasné bytosti, kteří bojují za světlo uvědomění a tvoří v souladu s přírodními zákony. Děkuji za všechny co se nehroutí a trvale projevují odpor, a to to třeba i tím že nezlomně kráčí cestou svého srdce a kultivací lidských hodnot. Děkuji všem kteří dali přednost Stvořiteli před šelmou temna a zatracení lidských duší pro odevzdání se slabostem hmoty, pokroucených charakterů, pokrytectví a zatuchlé poslušnosti. Děkuji všem obyčejným lidským bytostem, kteří procitli do duchovní obrody nechali políbit svou duši duchem hlubokých pravd nezničitelných. Nechť světlo uvědomění provází naše svobodné kroky vyváženým životem a sytí nás radostí a vděčností v přirozené nezávislosti. A přece jen - za názory myslí všech - jedno jsme.

*Lycana