Objednání na konzultaci

Terapeutické vedení je založené na principu spolupráce, je zaměřeno na dlouhodobý efekt a hlubší poznání sebe sama a smyslu potíží. Kombinace psychosomatického přístupu a Homeopatie je velmi efektivní celostní nástroj návratu ke zdraví.

Doporučená setkávání

Doporučuji alespoň dvě návazná setkání pro odečtení změn v čase, pro pozorování vývoje situace a případného zareagování. Dále pro změnu či opakování homeopatika.

Cena

Cena za službu pokrývají zejména náklady, aby vůbec mohla být aktivita udržována v činnosti jako takové a zároveň mohla být dostupná pro lidi z nejrůznějších skupin. Vyplývá ze společné dohody, není však nižší než 600,- za hodinu. Znevýhodněným možnost úlevy. Součástí služby jsou případné emailové konzultace a poradenství.

Základní cena 600,- Psychosomatická konzultace, Cranio 600,- 700,- 900,- (60, 90, 120, minut). Komplet homeopatická péče 2 hodiny konzultace 1300,-


V ceně jsou zahrnuty provozní náklady, náklady za prostory, nákup homeopatik, studijní materiály a odborná školení, které jsou potřeba neustále obnovovat. Výsledná služba a můj čas je tedy pouze část ceny, i přesto se občas setkávám s přesvědčením, že ,,léčitelské,, obory jsou pouhým byznysem. Zkusme se ještě zamyslet, kolik peněz měsíčně člověk utratí za konzumní styl života, různé preparáty nebo dokonce věci a produkty, kterými si dobrovolně ničí své zdraví za peníze, včetně služeb, které k tomu vybízejí, jsou mnohanásobně dražší a mnoho lidí se nad tím už ani nepozastaví. Je dobré si zejména připomenout, že zdraví si koupit nelze a nelze ho ani prodávat, je to vnitřní komodita na které se musí každý podílet zejména sám za sebe. Těm, kteří se proto rozhodli, se budu snažit být maximálně užitečná při jejich osobní cestě.

Záměr Vaší návštěvy

Vyplňte a zvolte prosím údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět

Těším se na setkání