Objednání na konzultaci

Terapeutické vedení je založené na principu spolupráce, je zaměřeno na dlouhodobý efekt a hlubší poznání sebe sama a smyslu potíží. Kombinace psychosomatického přístupu a Homeopatie je velmi efektivní celostní nástroj návratu ke zdraví. 

Předplatné ,,Balíčku''

V rámci praktičnosti a mnohaleté zkušenosti jsem nastavila spolupráci tak, aby co nejefektněji pokryla proces navracení do rovnováhy a zároveň odradila zájemce, kteří to nemyslí se sebou vážně či jdou jen něco vyzkoušet. Procesu se jen povrchně dotknout a mařit tak náš čas, mou energii a jeho peníze. Nic nenahradí ochotu vyhrnout si rukávy a s odhodláním a pozitivní vírou přebírat svou sílu a odpovědnost zpět. Je více než mým potěšením vytvořit prostor pro takové procesy a plně se jim svou pozorností a účastenstvím oddat. Už po prvním setkání se dají zaznamenávat změny v kvalitě prožívání. S odstupem týdnů, měsíců je fixujeme v realitě aktivní prací sama na sobě, což se promítá i do fyzického těla.

Postup se řídí 2P - Poctivě & Pravdivě - kdy je člověk sám sobě léčitelem - ROSTOU MU DUŠEVNÍ SVALY. Aneb ještě nikdo nikdy nezhubl tím, že zaplatil svému Fitness trenérovi.

Cena

Základní cena 1 hodiny v balíčku - 700,-

BALÍČEK multi - 2800,- *** vždy 2, 3 nebo 4 navazující setkání 

*v individuálních možnostech (1x 2 hodiny + 2x 1 hodina/ 4x 1 hodina/ 2x 2 hodiny)

*následné konzultace 700,- / 1 hodina

*kontrola 400,-/ 30min.

Homeopatický příplatek - 250,- ***doporučení vhodného homeopatika

Craniosacrální terapie 700,- ***biodynamika/relaxace

Záměr Vaší návštěvy

Vyplňte a zvolte prosím údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět

Těším se na setkání