Objednání na konzultaci

Terapeutické vedení je založené na principu spolupráce, je zaměřeno na dlouhodobý efekt a hlubší poznání sebe sama a smyslu potíží. Kombinace psychosomatického přístupu a Homeopatie je velmi efektivní celostní nástroj návratu ke zdraví. Pro objednání můžete využít objednávací formulář níže, email, nebo telefonní číslo v sekci Kontakt. 

Cena

aktualizováno říjen 2020

KONZULTACE - 700,- (1 hodina), 500,- (30 min),

PŘEDPLATNÉ OSOBNÍCH KONZULTACÍ - 2800,- (5 hodin)

CRANICOSACRÁLNÍ TERAPIE - 800,- (70min)

HOMEOPAIE PRO PEJSKY - 500,-

Homeopatická vstupní konzultace v rámci individuálního procesu může trvat 1,5 - 3 hodiny a návazná setkání  0,5 - 2 hodiny. Tímto procesem se člověk zavazuje sám sobě, nikoliv mě. Své ochotě nalézat svůj střed a vnitřní pravdu.

Předplatné - balíček setkání

V rámci praktičnosti a zkušenosti pro vzájemnou efektivitu práce, doporučuji možnost předplatného pro zájemce, kteří se rozhodli se skutečně pohnout z místa. Našli ochotu vyhrnout rukávy a s odhodláním a pozitivní vírou vykročit. Tedy nemařit náš společný čas a svoje peníze ,,zkoušením,, něčeho nového, kdy člověk není ochoten investovat víc než jen ty peníze, dostavit se jednou a očekávat spásu na počkání. Jestli něco v tomto oboru nefunguje, tak pak je to povrchnost. Postup se řídí 2P - Poctivě & Pravdivě - kdy je člověk sám sobě léčitelem - ROSTOU MU DUŠEVNÍ SVALY. Aneb ještě nikdo nikdy nezhubnul tím, že zaplatil svému Fitness trenérovi. S odstupem týdnů, měsíců je fixujeme v realitě aktivní prací sama na sobě, což se promítá i do fyzického těla.

Homeopatické poradenství on-line

Možnost setkání pomocí video-hovoru prostřednictvím služby Skype, What's up. Osvědčilo se zejména na homeopatické kontroly a pro vzdálenější klienty, akutně nemocné či jinak vyčerpané zájemce o pomoc. Tato cesta se dá využít i pro Vaše zvířecí miláčky. Preferencí je vždy však setkání osobní.

Podmínky spolupráce

Nejprve prosím zvolte službu o kterou máte zájem. Já Vám pošlu na zpět nejbližší možné termíny. Poté Vás poprosím k zaplacení částky za vybranou službu předem na účet:

 670100-2209589847/6210

Po připsání částky si potvrdíme termín schůzky. Domluvením termínu na sebe berete odpovědnost za dodržení storno podmínek. Pakliže se do 24 hodin před dohodnutým termínem konzultace omluvíte, že se nemůžete dostavit, dohodneme si společně jiný termín. Storno poplatky: Pokud se nedostavíte na předem dohodnutou schůzku a nedáte včas vědět (tj. 24 hodin předem) bude účtován 100% storno poplatek a konzultace se považuje za poskytnutou. Předem děkuji za pochopení.

Informace pro nové klienty 

Součástí vstupní konzultace je podepsaní uvědomění, že nejste nabádáni přestat užívat léky předepsané Vaším lékařem, přestat lékaře navštěvovat a že Vám není slíbeno vyléčení po zaplacení částky za služby. Budete vždy poučení že se jedná o proces sebepoznávání, péči o vlastní duševní hygienu a rozvoj. Homeopatika, která jsou doporučována nejsou vedena jako léčiva, ale pouze jako doplněk stravy. 

Záměr Vaší návštěvy

Vyplňte a zvolte prosím údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět

Těším se na setkání