AUTORSKÁ TVORBA

Tvoření Tvému srdci se dvoření. Tvořím ,,na míru,, podle aktuálních životních témat a pocitů. Ke každému výrobku přidávám osobní Afirmaci a poselství.


Malované Zářiče
Osobní Parfémy
Minerální Amulety
Bokerky - originalní pásky

Malované zářiče jsou vibračně působící obrazy, které podle barvy a druhu kamene harmonizují prostředí a energetický stav člověka, či zvířat a rostlin. Na člověka působí zejména na jeho osobní sílu a emoční stav. Podporují jeho citlivá místa a vedou ho ke stabilitě a integraci. Vedou k ukotvení se ve svém středu. Zářiče mohou mít symbolický význam jako 'maják', či pilíř světla působící jako podpora v životě, jeho okolnostech, či zdánlivě slabších časech. 

Osobní amulety jsou vyráběny z minerálů a drahých kamenů pro sladění a zharmonizování osobní energie, ale i prostoru kolem sebe. Vyrábí se k osobnímu léčení i k ochraně. Každý kámen nese informaci o charakteru vyzařování a má své specifické účinky, amulet je možný si nabýt i svou vlastní myšlenkou či záměrem. Nejlepší je však intuitivní výběr amuletu. Se kterým prostě ,,zarezonujete¨ bez tuny informací okolo, to je pak ,,ten,, správný pro Vás. 

Osobní parfémy - parfémy ,,přítomné chvíle¨ a ,,nových začátků''. Osobní vůně složená z čistě přírodních rostlinných esencí na olejové bázi. Jsou krásným symbolem uvolnění se či ,uvonění' se do přítomnosti. S každým přivoněním, se propojíte do tohoto okamžiku a připomenete si dar života v teď. Neboť v každém teď vlastně nově začínáme. Pracuji s různými druhy éterických esencí, mohu namíchat parfém na míru. Ráda vysvětlím, jak s parfémem dál pracovat.

Bokerky - originální pásky kombinující atraktivní design s posilujícím účinkem Amuletu. Tvořím Bokerky přímo na míru podle potřeby a velikosti. Kameny a ozdoby vybírám intuitivně či podle dohody. Používám také starožitné orientální pentle a ozdoby z Persie a kočovných kmenů zejména Berberů a beduínu. Vhodný jako originální doplněk pro normální nošení či ozdoba pro tanec.

Objednávkový formulář