Homeopatický kurz

Homeopatický kurz pro Vás

KURZ AKUTNÍ HOMEOPATIE - DOMÁCÍ I CESTOVNÍ POUŽITÍ


  • CHCETE SE NAUČIT, JAK SI UMĚT POMÁHAT SAMI V PALČIVÝCH SITUACÍCH? 
  • ŠETRNOU NETOXICKOU METODOU NA ABSOLUTNĚ PŘÍRODNÍ ENERGO-INFORMAČNÍ BÁZI? 
  • JAK PŘIROZENOU CESTOU OŽIVIT SCHOPNOSTI VLASTNÍ IMUNITY LÉČIT SE SÁM?
  • ZAJÍMAJÍ VÁS TÉMATA JAKO NEZÁVISLOST, SOBĚSTAČNOST, EVOLUČNÍ PŘÍSTUPY  V UZDRAVOVÁNÍ?   

NA KURZECH SE BĚHEM  3 VÍKENDŮ  NAUČÍTE: 

  1. JAK PRACOVAT S AKUTNÍ BOLESTÍ A ZÁNĚTEM JAKÉHOKOLIV DRUHU tlumení horečky, úplné či částečné ulevení zánětlivých bolestí, zuby, menzes, chřipky, ORL, klouby, úrazy, hojení, nevolnosti a trávení, intoxikace, popálení, bolesti hlavy, závratě, alergie, močový měchýř, těhotenství, porod, šok, trauma, homeo na cesty atd.
  2. PILÍŘE A ZÁKLADY HOMEOPATIE - podávání, opakování, pozorování, předcházení opakovanému zhoršení, změna homeopatika, bludy o homeopatii a správné užívání.
  3. PŘIPRAVÍTE SI A OSVOJÍTE SVOU OSOBNÍ PRAKTICKOU HOMEO LÉKÁRNIČKU, budete vyzbrojeni možnostmi podání, bez zdlouhavého a často neúspěšného shánění homeopatik ve vyšších potencích a méně známých titulů. Lékárnička Vám bude dodaná v profi pouzdře s ochranou před zářením. Investice do ní bude na Vašich možnostech.
  4. JAKO BONUS SE S VÁMI PODĚLÍM O TOP VYCHYTÁVKY, postřehy z praktikování zhruba od roku 2006. Jak dále si pomoci z kvantové úrovně, co je vlastně nemoc a pravé léčení, jak nemoc vzniká z pohledu psychosomatiky a energo informačních polí / v příčinné sféře.

 Dostává se Vám do rukou potenciál, který může využít pro sebe, rodinu i domácí mazlíčky. Neboť vstupujeme do nové éry vědomé volby a Homeopatie je cestou budoucnosti. Cestou netoxické a šetrné metody ke všemu živému.


*Kurz je výhradně pro osobní užití v rámci osobního rozvoje a domácího použití. Je alternativou tudíž, nenahrazuje návštěvu ani péči lékaře. Kurz neopravňuje k praktikování Homeopatie jako placené služby pro druhé lidi, ani nenahrazuje návštěvu profesionálního homeopata zabývající se celostním návratem ke zdraví u chronických dlouhodobých potíží. 


KURZY PRO ROK 2023 - PŘIHLÁŠKY NA DUBEN

Také možnost kurzů pro menší skupinky