Termíny akcí

Medicína tance 2022

LÉČENÍ POHYBEM A TANCEM - pohybová medicína pro oživení vnitřní jiskry a osobní síly.

KDY: vybrané soboty či neděle 10:00 - 14:00

KDE: JURTA - SLUNEČNÍ ZELENÁ, Luštěnice, CENTRUM PŘÍTOMNOSTI DUHOVÁ

CENA: 700,-

PRO KOHO: ženy bez žádné specifikace či tanečních zkušeností

TYP AKCE: terapeutická, sebeléčivá a sebepoznávácí, tranzovní, šamanská, očistná, 

PŘIHLÁŠKY: barbora.stalzerová@email.cz

Z okovů a masek.
Z povrchu do pravdivé hlubiny a z hlubiny s pravdou k povrchu.
Z falešných představ společnosti a nároků na sebe do uvolněné AUTENTICITY.

Pojďme společně ke zdrojům vitality a radosti. Vyhojit se energeticky a prožít znovu připojení. Obnovit spojení znamená dát si prostor nalézat..

*To co nelze ztratit ani zaprodat
*Tu svou Esenci čistou a zářící
*To Kým a z čeho jsme utvářeni
*To dlouho potlačované nechat dýchat
*Tlumící rozsápat a bolestivé obejmout
*Stresující a utlačující vytřást a vyskákat.

Přidat se může kdokoli, kdo ucítí volání propojit se se sebou samým. Žádné speciální nadání a zkušenosti s tancem nejsou potřeba, každý má dar sebeléčení a originality. Setkání má tranzovní nádech. V rámci psychohygieny a péči o vitalitu ,,katarzujeme'' pravidelně.

S SEBOU - láhev s vodou! Svou podložku. Volné a flexibilní oblečení (sukně i legíny, proces má více fází). Šátek přes oči či škrabošku. Jakékoliv ozdobení jako oslava života je vítáno! Oblíbené nástroje bubínky, chřestidla vítány. Pro vás důležité rituální předměty s sebou.

PRO REÁLNĚ I ZÁŘNĚ - OČISTNÉ ÚČINKY A KRÁSNÉ ZPĚTNÉ VAZBY ZAHAJUJEME PRAVIDELNĚ VE SKUPINCE VŽDY MAX 8 ÚČASTNÍKÚ = NAPIŠ SI O SVŮJ TERMÍNEK - POKUD TĚ SRDCE DO KRUHU VOLÁ!


PODZIMNÍ LEKCE 2020 - POHYB A TANEC V NOVÉM KABÁTĚ!

KOMPLEXNÍ DVOUHODINOVKY 22.9

možnost přidat se i v průběhu lekcí

úterky 19:00-21:00 

 *MANA MOVE VITALITY:

19:00 - 20:00

 *FITNESS BELLY DANCE:

20:00 - 21:00 

Začínáme s podzimní rovnodenností. Unikátní propojení dvou nabitých hodin nám dá maximum prožitku i praktického využití více pohybových směrů. Komplexně a každému v jeho tempu.

Od svalů - přes ženskou energii - až po nespoutaného ducha! 


MANA MOVE VITALITY: poctivé protažení celého těla, posílení a zpevnění vnitřního stabilizačního systému, detoxikace orgánů kombinací dechu a pohybu, energetická cvičení a originální sestavy posilující vnitřní vitální energii. Často i v doprovodu šamanského bubnu prožiješ a rozpomeneš na vlastní kůži co znamená:

,,Opírám se o sebe, cítím svou pevnost a jistotu prosvětlená láskou nekonečna, beru si zpět svou sílu''

FITNESS BELLY DANCE: hravým pohybem ke zpevnění a vyrýsování ženské postavy, rozmanité fúze nejen orientální a moderní hudby. Vypotíme stres i negace! Zaměření jak na problémové partie, tak na vědomou práci s izolacemi svalů celého těla! Rozvoj estetiky a probouzení ženské energie v jednoduchých choreo-krocích a krátkých kombinacích. Spolu rozpomínáme jaké to je cítit se fit a svěží. Možná bude jedno ze Tvých uvědomění:

,,S radostí se odevzdávám svému tělu a emocím, starosti se přeměňují na záři, ano já mohu, já si to dovoluji, pro tento vzácný okamžik plynutí, plynutí sama k sobě do toku života a ne-kontroly''.

Vyber si co Ti vyhovuje nejvíce, nebo pojď KOMPLEXNĚ REVITALIZOVAT celou sebe samu a to ve dvou prakticky koncipovaných hodinách. Cvičení je zaměřené s fokusem pravidelně se udržovat v kondici, psychické odolnosti a dobré náladě. Zejména pokud trpíš na bolavá záda, ochablé svalstvo či nedostatkem vitální energie a radosti ze života. Pojď vypotit toxiny spolu s endorfiny do krevního oběhu!

Ať už se děje cokoli, nenech si vzít svou celistvost a radost, neboť imunita to je dobrá nálada! Těším se na Tebe v kruhu dalších úžasných žen!

LEKCÍ: 12 /září až prosinec/

PRO KOHO: bez omezení pokročilosti (možnost přidat se i v průběhu lekcí)

KDY: každé úterý 19:00-20:00 a 20:00-21.00

START: 22.9.2020 - 15.12.2020 /pravidelně kromě 17.11/

CENA KURZU:

*Mana move vitality: 1800,- hodina v kurzu 150,-/jednorázově 170,-

*Fitness belly dance 1800,- hodina v kurzu 150,- /jednorázově 170,-

*Komplexní dvouhodinovky 2800,- hodina v kurzu 116,-/jednoráz. na obě hodiny 270,-

KDE: Studio Otevřeno, Maxe Švabinského 110/12, Stará Boleslav

PLATBA: bankovním převodem po přihlášení se do kurzu (nebo jednorázově na lekcích). Platbu je možné rozdělit na zálohu a zbytek doplacení na kurzu. 

(nahrazení jednotlivých lekcí možné: MMV + FBD možnost nahrazení 2 zmeškaných lekcí v rámci běžících kurzů jsou dvě meškání průchozí. Komplex dvouhodinovky nahrazuji po individuální domluvě, případně nabídkou dalších svých profesních služeb na míru).

PŘIHLÁŠENÍ SE DO KURZU ZDE:OSLAVA PŘÍRODY s ohnivým tancem a rituálem vodě byla krásně absorbována do éteru! Pozornost na celistvost nechť nás všechny vede proudem života!


Na lekcích se věnujeme aktivaci sebeléčivých sil, důkladnému protažení a posílení jádra těla, detoxikaci vnitřních orgánů, prevenci bolesti zad, sebepoznání a práci s dechem. U tance pak zejména radosti z pohybu a pořádnému posilování celého těla a to třeba i estetickými pohyby paží a boků. Zde však hodně vody s sebou protože vypotíme i poslední cukrátko ze stromečku. Nové chytlavé rytmy čekají!! Kdo váhá může si přijít nezávazně vyzkoušet. VŠECHNY POKROČILOSTI VÍTÁNY!

Kurzy a semináře 

leden až duben 2020

Permanentka na 3 měsíce/jedno.vstup

MANA MOVE - neděle 1x za 14 dní 17:00 - 19:00, vstup 250,-/300,-

BELLY DANCE FITNESS - každé pondělí 20:00-21:00, vstup 125,-/150,-

Studio Otevřeno - Stará Boleslav ul. Maxe Švabinského


Alchymie živlů v pohybu - celodenní seminář na téma prolínání protikladů v nás

Zveme Vás na celodenní akci do příjemného Studia Otevřeno ve Staré Boleslavi 30.11.2019 Revitalizační cvičení *tanec a pohyb * jóga *regenerace energie *sebepoznání *podpora

,,Žena živelná souladem vyladěná''

Pojďme společně rozvibrovat své živly do osobní melodie a tonizovat svou energii. Je čas pustit starosti z hlavy a nechat věcem volný průběh. Neboť rytmus i plynutí dělá nás celistvé.

Setkáním se otevíráme možnosti dostat se k sobě sama, ke své pravdě a informacím, které následně zkvalitňují náš osobní život. Nástroji nám budou pohyb, energetická cvičení, jóga, tanec a vedené hluboké sebepoznání.

Dozvíte se jak si prakticky pomáhat v zátěžových situacích, jak si dobíjet baterky, jak aplikovat psychohygienu v denním životě.


Nabitý program - od pohybu k meditaci a sebepoznání:

Energetické sebeléčivé sestavy. Očištění dechem a imaginací. Detoxikace vnitřních orgánů. Transformace v doprovodu Šamanského bubnu. Uvolnění hlubokého napětí, přetížení a negací, přirozeným způsobem přírodě tak známý. Moudrost Břišního tance jako průvodce ke zdravé pánvi. Setkání s vnitřním světem. Smíření protikladů a odporů. Uvědomění prožitkem. 

Královny živlů v nás. Všechny jsme královny 4 živlů a naší nejkrásnější pokladnicí je Srdce. Pravdivé, zranitelné, odvážné a radostné. 4 živly. 4 typy královny v nás. 4 královny v Tarotu. 4 pohyby. 4 kvality. 4 emoce. Oheň voda země vzduch. Kdo jsem já? Já jsem oheňvodazeměvzduch. Jsem celistvá nebo v kontrole? Jsem zaseklá v sebe-představách? Jaký mám vztah k sobě a co tím odrážím druhým? Blok plný sebepoznání a hry. 

Naučíte se sestavy jógových ásán, které jsou propojeny s jednotlivými elementy, především v propojení s danou čakrou, která je s elementem spojená. Jelikož každý element má propojení s určitou emocí, naučíme se jak si svépomocí doplnit či zharmonizovat svou aktuální životní situaci. To vše v doprovodu dechových technik, meditace a napojení na vnitřní vedení, cenný poklad putování životem. 

Léčivý kruh podpory a sdílení. Rituál pro zapálení vnitřní pochodně uprostřed nejtemnějších měsíců v roce. Ve jménu očisty zametání a uklízení vnitřního prostoru po uplynulém roce. Kontemplace tichá i sdílená, pro své další kroky na cestě životem...

Cena: 1400,-  

Pro ženy s aktivní permanentkou v rámci Mana move či Belly dance fitness je vstup 1200,-       K dispozici bude energetizující občerstvení v podobě datlí z Ománu a čaj po celou dobu semináře zdarma. Na místě možnost zakoupení kvalitních Ománských vykuřovadel a Kadidla či handmade šperků. Pokud stihne dorazit zásilka z Ománu včas, tak se můžete těšit i na možnost pořídit si čerstvé Datle na Adventní či Vánoční tabuli domů, bez chemie a přidaných cukrů.

Lektorky: Barbora Lycana: celostní terapeutka, homeopatka a lektorka tance. Věnuje se své praxi intenzivně od roku 2008. Vede pohybové a taneční dílny. Ve své praxi pracuje s psychosomatickými vzorci a hlubinnou integrační terapií. Zajímá se o universální mystiku Srdce, jejíž stopa ji přivedla ke kořenům moudrosti Středního východu. Je cestovatelka krajinou vnější i vnitřní. Lycana.com

Jana Machig Labdron: věnuje se józe, tantře, meditacím a jiným technikám, které nás vedou do nitra, dovnitř sebe, abychom objevili to nejkrásnější, co v nás je, naše talenty a poslání. Vnímá důležitost v objevování smyslu života a žití našeho talentu srdce, které je úzce spojené s autenticitou a opravdovostí. Pravidelně se jezdí s rodinou obohatit a načerpat energii do ašramu na Filipínách. Velkou inspiraci také nacházím v přírodě. Jeden ze zásadních momentů v mém životě bylo i setkání s Barunkou "Lycanou", takže jsem nadšená z naší spolupráce, jejíž esenci budete mít možnost nasát na našem semináři "Prolínání protikladů".

Rezervace místa: zaplacením zálohy 700,- na č.ú. 670100-2209589847/6210 se automaticky přihlásíte. Rezervujte si své místečko včas, neboť u pohybových akcí je kapacita sálu maximálně 10-12 žen.

S sebou: doporučujeme vzít si oblíbenou, pohodlnou dlouhou sukni, šátek přes boky a ještě jeden malý šátek. Pentli nebo provázek. Papíry a tužku. V půlce semináře bude hodinová pauza na jídlo, pokud zůstanete v sále, doporučuji vzít si s sebou svačinu a dostatek vody.

Kde: Studio Otevřeno - Brandýs nad Labem/Stará Boleslav, ulice Maxe Švabinského (přímo na proti kostelu Sv. Václava). Dopravní spojení: 15 minut z Prahy/Černý most bus č.367 nebo bus 375 z Vysočanské, Letňan do stanice Brandýs n/L. Stará Boleslav u Brány. Parkování je možné v přilehlých ulicích.

Těší se na Vás Bára a Janička❤️                                                                                                        Více informací, dotazy a předběžná rezervace na tel. čísle:                                                       739 074 590

Belly dance FITNESS - podzim/zima 2019

Forma Břišního tance zaměřená na posílení a zpevnění ženské postavy a to hravou a zábavnou formou, podporující radost z pohybu a hlavně radost ze sebe sama. Budeme tvarovat postavu v rytmu ladném, ale i svižném. Cíl lekcí je zůstat fit, spálit tuk a stres, zlepšit fyzickou i psychickou kondici, uvolnit napětí, zatuhlost a to prostřednictvím nejpřirozenějšího pohybu pro ženu. Vítána je každá žena bez omezení pokročilosti.

Studio Otevřeno - Stará Boleslav (Maxe Švabinského). Každé pondělí 20.00-21.00. Cena lekce v rámci permanentky je 125,- Pernamentka obsahuje 12 vstupů v hodnotě 1500,- Jednorázový vstup na lekci je 150,- 

Lekce se v případě potřeby dá 1x nahradit čistě v rámci Belly dance fitness a nebo libovolně-krát hodinu za hodinu s Mana Move semináři, které jsou vzájemně ,,průchozí''. (V případě odpadnutí hodiny, informaci najdete zde u daného terminu vyznačeným červeným písmem).
září 9.9., 16.9., 23.9., 30.9.,

říjen 7.10., 14.10., 21.10., 28.10.,

listopad 4.11., 11.11., 18.11., 25.11.,

prosinec 2.12., 9.12., 16.12.,

Mana Move - podzim/zima 2019

Cvičení podporující sebeléčivé a sebečistící procesy v těle fyzickém i energetickém. Zaměření na chronická onemocnění, bolest zad a hluboký stabilizační systém. Práce s dechem a vnitřními obrazy. Praktikování relaxačních technik. Spirituální rozměr. Vítán je každý bez omezení..

Studio Otevřeno - Stará Boleslav (Maxe Švabinského). Každých 14 dní v neděli 17.00-19.00. Cena lekce: 120 min/250,- (6 lekcí - 1500,-). Jednotlivý vstup bez permanentky 300,- 

Seminář lze v případě potřeby 1x nahradit čistě v rámci Mana move cvičení a nebo libovolně-krát hodinu za hodinu s Belly dance fitness lekcemi, které jsou vzájemně ,,průchozí''. (V případě odpadnutí hodiny, informaci najdete zde u daného terminu vyznačeným červeným písmem).září 8.9. + 22.9.

říjen 6.10. + 20.10.

listopad 3.11. + 17.11.

prosinec 1.12. + 15.12.


Cesta z mysli do Srdce - celodenní seminář

Přijměte naše pozvání na další společnou akci vyzývající k milému setkání v Kruhu Života. Dne 18.8.2019 10:00 - 17:00. Tento celodenní seminář bude po okraj plný praktických aktivit, které rozvibrují Radost do celého těla, všech buněk, pohladí duši a vytáhnou naše kvality na povrch a s láskou vytlačí stagnace a zarytá omezení, tam odkud přišla. Do nevyčerpatelného zdroje možností.Buď tím přesahem. Opraš svou záři. Neboť každý Tvůj postup vpřed je hlubším propadem k sobě.Alchymie těla i ducha. Vůně i očista. Můžete se těšit na podmanivá Kadidlová vykuřovadla, pryskyřice a různé druhy směsí vonných dýmů přímo z Ománu - domova Kadidla. Kadidlo je duchem modlitby. Tyto v skutku ,,nebeské dýmy,, Tě ponesou do hloubky sebe sama, vnesou moment oslavy do každého Tvého nádechu. Podpoří Tvůj záměr očisty, sebeléčení či hluboké koncentrace, pro jakýkoli druh Tvého vědomého zaměření.

Dále se můžete nechat okouzlit Světelnými esencemi z dílny Samay, takový ,,kosmos v oleji,, Každá si určitě najde tu svou esenci, to své aktuální téma, které bude umocňovat její práci a doplní každý osobní příběh o další hlubokou úroveň. Tyto živoucí oleje pak pracují pro Tebe ještě dlouho po společné akci. Kdo se s námi účastnil loňského ročníku, ví o čem mluvím. ❤️

Těšíme se na Vás!
Oheň & Voda, Poušť & Moře, Vykuřovadla & Oleje
Lycana & Samaya

Svá místa si prosím zarezervujte včas smskou na tel.čísle 739 074 590.
Odkaz na FB UDÁLOST zde: https://www.facebook.com/events/2224734524228551/
Bus z Prahy spoj cca 15 minut. Černý Most č.367, Vysočanská č.375 do stanice Brandýs n.L. Stará Boleslav u Brány. Vlak ideal pro Středočeský kraj. Studio Otevřeno ul. Maxe Švabinského, přímo naproti kostelu Sv. Václava. Vstupné 900,-

S sebou pohodlné oblečení, legíny a šátek či dlouhou sukni. Blok a tužku. K dispozici budou lahodné čaje a čerstvé Ománské datle, které budou případně také k zakoupení.


Prázdninové lekce 2019

Mana Move: 4.8. 17:00 až 19:00 - Studio otevřeno, Stará Boleslav

Belly dance Fitness: 8.7./29.7./12.8./19.8. - 20:00 až 21.00 - Studio otevřeno, Stará Boleslav

Belly dance FITNESS - květen/červen 2019

Forma Břišního tance zaměřená na posílení a zpevnění ženské postavy a to hravou a zábavnou formou, podporující radost z pohybu a hlavně radost ze sebe sama. Budeme tvarovat postavu v rytmu ladném, ale i svižném. Cíl lekcí je zůstat fit, spálit tuk a stres, zlepšit fyzickou i psychickou kondici, uvolnit napětí, zatuhlost a to prostřednictvím nejpřirozenějšího pohybu pro ženu. Vítána je každá žena bez omezení pokročilosti.

Studio Otevřeno - Stará Boleslav (Maxe Švabinského). Každé pondělí 19.50-20.50 Cena lekce: 100kč - skrze registraci a rezervaci na stránkách Jdu cvičit. V rámci permanentky na 8 vstupů (800,-) získáte Multisport kartu, kterou můžete libovolně použit na další nabídky Studia Otevřeno. Jednorázový vstup na lekci je 120,-Květen: 13.5.,20.5, 27.5., - začátek 19.50 až 20.50

Červen: 3.6., 10.6., 17.6., 24.6., - začátek 19.50 až 20.50

Letní prázdniny: - připravuji

Mana Move - květen/červen 2019

Cvičení podporující sebeléčivé a sebečistící procesy v těle fyzickém i energetickém. Zaměření na chronická onemocnění, bolest zad a hluboký stabilizační systém. Práce s dechem a vnitřními obrazy. Praktikování relaxačních technik. Spirituální rozměr. Vítán je každý bez omezení..

Studio Otevřeno - Stará Boleslav (Maxe Švabinského). Každou druhou neděli 17.00-19.00. Cena lekce: 120 min/250,- (4 lekce - 1000,-). Jednotlivý vstup bez permanentky 270,- Květen: 12.5. - začátek 17.00 až 19.00

Červen: 2.6., 16.6., 30.6. - začátek 17.00 až 19.00

Letní prázdniny:  - připravuji


Belly dance FITNESS - únor/duben 2019

forma Břišního tance zaměřená na posílení a zpevnění ženské postavy a to hravou a zábavnou formou, podporující radost z pohybu a hlavně radost ze sebe sama. Budeme tvarovat postavu v rytmu ladném, ale i svižném. Cíl lekcí je zůstat fit, spálit tuk a stres, zlepšit fyzickou i psychickou kondici, uvolnit napětí, zatuhlost a to prostřednictvím nejpřirozenějšího pohybu pro ženu. Vítán je každý bez omezení pokročilosti.

Studio Otevřeno - Stará Boleslav (Maxe Švabinského)                                                               Každé pondělí 19.50-20.50                                                                                                         Cena lekce: 60 min/125,-  (12 lekcí - 1500,-). Jednotlivý vstup bez permanentky 140,- (možnost nahrazení lekce, možnost 15% slevy při objednaní i na cvičení Mana move)


Leden: 28.1. - začátek 19.50 až 20.50 - UKÁZKOVÁ LEKCE    ZDARMA

Únor: 4.2., 11.2., 18.2., 25.2., - začátek 19.50 až 20.50

Březen: 4.3., 11.3., 18.3., 25.3., - začátek 19.50 až 20.50

Duben: 1.4., 8.4., 15.4.odpadá! 29.4., - začátek 19.50 až 20.50

Mana Move - Sezóna 2019

Cvičení podporující sebeléčivé a sebečistící procesy v těle fyzickém i energetickém. Zaměření na chronická onemocnění, bolest zad a hluboký stabilizační systém. Práce s dechem a vnitřními obrazy. Praktikování relaxačních technik. Spirituální rozměr.               Vítán je každý bez omezení..

Studio Otevřeno - Stará Boleslav (Maxe Švabinského). Každou druhou neděli 17.00-19.00. Cena lekce: 120 min/250,- (6 lekcí - 1500,-). Jednotlivý vstup bez permanentky 270,- (možnost nahrazení lekce, možnost 15% slevy při objednaní i na cvičení Belly dance Fitness)

Leden: 13.1., 27.1. - začátek 17.00 až 19.00

Únor: 10.2., 24.2. - začátek 17.00 až 19.00

Březen: 10.3., 24.3. - začátek 17.00 až 19.00

Duben: 7.4., 28.4. - začátek 17.00 až 19.00


Mana Move - Praha 2019

25.3. 16:30-18:00 - Kemp Pražačka, z cyklu Jarní nastartování a zkrášlování pro ženy


Mana Move - podzim 2018

Cvičení podporující sebeléčivé a sebečistící procesy v těle fyzickém i energetickém. Práce s dechem a vnitřními obrazy. Výuka a praktikování technik. Osobní rozvoj a duševní témata.

Studio Otevřeno - Stará Boleslav (Maxe Švabinského). Cena lekce: 120 min/250,-

TERMÍNY:

23.9.   17.00 - 19.00

7.10.    17.00 - 19.00

21.10    17.00 - 19.00

4.11      17.00 - 19.00

18.11     17.00 - 19.00

9.12.    17.00 - 19.0024.11.2018 - sebepoznávací cesta nejen do srdce     pouště více info: klikni zde

4.8.2018 - ŽIVOTNÍ ENERGIE V TOKU - VITALITA HOJNOST BOK PO BOKU   

Milí příznivci přirozených způsobů návratu ke zdraví, radosti a hojnosti. Vše je ,,pouze,, jedna energie volně proudící, pojďme společně nasednout každý na tu svou vlnu a dát sobě sama svolení rozpohybovat stagnující a limitující místa ve svém těle, mysli i emocích.

Čeká nás program velmi nabitý.
V první časti pořádně protáhneme tělo a detoxikujeme vnitřní orgány, rozvlníme boky a zbavíme se stresu, očistíme se dechem, naučíme se originální sebeléčivou sestavu pro duševní klid a harmonii, spojíme se s vnitřním léčitelem a získáme důležité poselství do naší současnosti i cesty životem, rozpohybujeme naše témata v kruhu a rytmu. Na závěr prvního bloku nás čeká vhled do libovolné situace a společné povídání s tarotem.

Ve druhé části nás čeká meditace a rituál s přepisem limbického otisku. V meditaci uvolníme stará přesvědčení, která brání v hojnosti a přepíšeme je do nových vnitřních nastavení, která se projeví poté ve vnějším světě, uvolníme společně omezení, limity a hranice, která brání plynulému toku lásky a hojnosti. Setkání zakončíme povídáním k hojnosti vzájemným sdílení v kruhu Květu života.

Akce bude za doprovodu šamanských bubnů a nejkvalitnějšího Ománského vykuřovadla.       Co bude možné k zakoupení na místě: Kadidlo, datle, amulety z minerálních kamenů, bytové orientální parfémy a originální handmade esenciální oleje a parfémy z dílny Samaya! 

S sebou: blok, propisku, pohodlné oblečení, sukni či legíny, svačinu, oblíbený šátek. Na místě bude k dispozici čaj a datle. Možnost společného oběda v nedaleké restauraci.

Kde: Studio Otevřeno, Stará Boleslav,  ulice Maxe Švabinského 110/12 

Přímý spoj z Prahy - Stará Boleslav - U Brány (cca 15 - 30 min), 
Spojení bus: Černý most 367, Vysočanská 375,

Těšíme se na Vás Lycana & Samaya (www.vnitrnilaska.cz)

více info, přihlášky, či hledání místa: 739074590 (stačí sms)
Prosím rezervujte si své místo včas pro omezenou kapacitu.


Mana Move Orient - o letních prázdninách 2018

Studio Otevřeno - Stará Boleslav (Maxe Švabinského).

Cena 120 min lekce- 250,-

15.7. 18.00-20.00 - Mana move techniky sebeléčení

4.8. celodenní akce na téma hojnost a vitalita

19.8. 18.00-20.00 - Mana move techniky sebeléčení

 

MANA MOVE + BELLY DANCE workshops 2018

Studio Otevřeno - Stará Boleslav (Maxe Švabinského)- dvouhodinové lekce.

Cena 60 min lekce- 140,- /Zvýhodněná cena 120 min lekce- 250,-

leden 21.1. 17:00 - Mana move /18:00 - Belly dance

únor 4.2. 17:00 - Mana move /18:00 - Belly dance

          18.2. 17:00 - Mana move /18:00 - Belly dance

březen 4.3. 17:00 - Mana move /18:00 - Belly dance

             18.3. 17:00 - Mana move /18:00 - Belly dance

duben 1.4. 17:00 - Mana move /18:00 - Belly dance

             15.4. 17:00 - Mana move/ 18:00 - Belly dance

květen 6.5. 17:00 - Mana move /18:00 - Belly dance

červen 17.6. - 17:00 - Mana move /18:00 - Belly dance 


Podzim 2017 s Mana Move 

Studio Otevřeno - Stará Boleslav

září 9.9. 18.00-20.00

říjen 22.10. 16.00-17.30

listopad 19.11. 16.00-17.30

prosinec 17.12. 18.00-20.00


Srpen 2017

Studio Otevřeno - Stará Boleslav

13.8.2017 - Mana Move 16.00-17.30


Červenec 2017

16.7.2017 - Mana Move 19.00-21.00

Studio Otevřeno - Stará Boleslav

Červen 2017

4.6.2017 - Mana Move 16.00-18.00

Studio otevřeno - Stará Boleslav


Květen 2017

26.5.2017 - Mana Move 17.00-19.00

Rožďalovice


8.5.2017 - Mana Move 18.00-20.00

Studio Otevřeno/ Stará Boleslav


Leden 2017

MANA MOVE - Studio Otevřeno/St.bol.

Úterky od 18.00: 3.1.+ 10.1.+ 17.1.+ 24.11.+ 31.1.


Prosinec 2016

MANA MOVE - Studio Otevřeno/St.Bol.

Úterky od 18.00: 6.12 + 27.12


Listopad 2016

MANA MOVE - Studio Otevřeno/ St.Bol.

úterky od 18:00: 1.11. 8.11. + 15.11. + 22.11. + 29.11.


21.11. 19.00 - Praha Vinohradská poliklinika

Aromaterapeutická přednáška s tvorbou osobního parfémku

Aliance žen s rakovinou prsu Bellis young cancer


!!!NÁBOR MANA MOVE!!! ŘÍJEN 2016

Říjen 2016

STARÁ BOLESLAV - Studio Otevřeno // 75 minut // 130 Kč

MANA MOVE - úterky 18.00: 4.10. + 11.10 + 18.10. + 25.10.


Červen 2016:

STARÁ BOLESLAV - Studio Otevřeno

MANA MOVE - úterky 19.00: 7.6. + 14.6.

Duben 2016

STARÁ BOLESLAV - Studio Otevřeno

MANA MOVE - úterky 19.00:

V DUBNU POUZE DVE LEKCE 5.4. + 12.4.


EXPEDICE MAROKO s Mana Move

JARO 2016 -16.4.

Poznávání Maroka - poznávání sebe v Maroku. Zastávky na silně energetických přírodních místech, kde budeme cvičit MANA MOVE, tančit, bubnovat a sebeléčit se. Podle autentického plynutí můžeme vytvořit a prožít očistné rituály, pracovat s Tarotem.

Malá ochutnávka programu:

Cvičit budeme v cedrovém lese, v poušti na Sahaře, u vodopádů, v podhůří Vysokého Atlasu, u oceánu, v horách, údolí řek atd. K poznání Maroka však nebude chybět ani poznání města Marrakech a navštívení tradičních trhů s orientálními výrobky a pochutinami.

Termíny: Bus: 16.4 - 8.5. 2016/Letecky: 18.4. - 1.5. 2016


KVĚTEN 2016

STARÁ BOLESLAV - Studio Otevřeno

MANA MOVE - úterky 19:00: 17.5. + 24.5. + 31.5.


BŘEZEN 2016

STARÁ BOLESLAV - Studio Otevřeno

MANA MOVE - úterky 19.00: 1.3. - 8.3. - PÁTEK 18.3. - 22.3. - 29.3.

!pozor změna! - Út 15.3. se přesouvá na pátek 18.3. od 18.00!

ÚNOR 2016

STARÁ BOLESLAV - Studio Otevřeno

!pozor změna! - 16.2. odpadá a 23.2. se přesouvá na čtvrtek 25.2. od 18:30

MANA MOVE - úterky 19.00: 2.2. - 9.2. - 16.2.odpadá - 25.2


LEDEN 2016

STARÁ BOLESLAV - Studio Otevřeno

MANA MOVE - úterky 19.00: 5.1. - 12.1. - 19.1. - 26.1.


PROSINEC 2015

STARÁ BOLESLAV - Studio Otevřeno

MANA MOVE - úterky 19.00: 1.12.- 8.12. - 15.12. - 22.12. - 29.12


LISTOPAD 2015

STARÁ BOLESLAV

Pohybové a taneční dílny MANA MOVE - Studio Otevřeno, Maxe Švabinského 110/12, 19.00, 95 min, přihlášky barbora.stalzerova@email.cz, 739 074 590,

PRAVIDELNÉ TERMÍNY CVIČENÍ:

ÚTERKY 19.00: 3.11.-10.11.-(17.11 ODPADÁ) -24.11.

PRAHA

poliklinika Prosek, suterén - rehabilitace, stanice metra Střížkov, Praha 9

6.11. - seminář MANA MOVE - Praha, Prosek (plíce)

přihlášky ZDE: www.institutregenerace.cz/zapis/zapis.php?courseId=480

Mělník

Studio Inspirace - Mana move: 16.00 hodin

ŘÍJEN 2015

STARÁ BOLESLAV

Pohybové a taneční dílny MANA MOVE - Studio Otevřeno, Maxe Švabinského 110/12, 19.00, 95 min, přihlášky barbora.stalzerova@email.cz, 739 074 590,

PRAVIDELNÉ TERMÍNY CVIČENÍ:

ÚTERKY 19.00 hod.: 6.10.-13.10.-20.10.-27.10

PRAHA

poliklinika Prosek, suterén - rehabilitace, stanice metra Střížkov, Praha 9

9.10. - seminář MANA MOVE - Praha, Prosek

ZÁŘÍ 2015

STARÁ BOLESLAV

Pohybové a taneční dílny MANA MOVE - Studio Otevřeno, Maxe Švabinského 110/12, 19.00, 95 min, přihlášky barbora.stalzerova@email.cz, 739 074 590,

PRAVIDELNÉ TERMÍNY CVIČENÍ - ÚTERKY: 1.9, 8.9, 15.9, 22.9, 29.9,

PRAHA

poliklinika Prosek, suterén - rehabilitace, stanice metra Střížkov, Praha 9

11.9. - seminář MANA MOVE - Praha, Prosek (slezina, slinivka), přihlášky ZDE: www.institutregenerace.cz/zapis/zapis.php?courseId=480

SRPEN 2015

4. srpen - Mana Move Orient Dance - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

11. srpen - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

25. srpen - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

FESTIVAL SRPEN 2015

1.8. - Festival Jurt v Brništi s naším stánkem BANIJA www.krasnajurta.cz

ČERVENEC 2015

7. červenec - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

14. červenec - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

21. červenec - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

28. červenec - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

ČERVEN 2015:

Festivaly:

20.6. - Banija fest - Oslava letního slunovratu, workshopy, přednášky, tvorba, hudba, Všetaty, Start 14.00

Pohybové dílny:

2. červen - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

9. června - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

16. června - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

23. června - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

30. června - Mana Move - Studio Otevřeno, Stará Boleslav, Start 19.00

Květen 2015

4.května - Pohybová Dílna

11.května - Pohybová Dílna

18.května - Pohybová Dílna

25.května - Pohybová Dílna

30.5. - Eko Greenfestival/ Liberec

15.5. - Alchymistické Litoměřice / Litoměřice

Duben 2015

20.4.2015 - Pohybová Dílna - zaměřena na detoxikační orgány, především Játra, Sufíjské cvičení

6.4.2015 - Pohybová Dílna - zaměřená na detoxikační orgány, především Játra, Súfijské cvičení

Leden 2015

14.1.2015 - 19.00 - Meditační setkání k prohloubení práce na sobě sama. Výklad karet.

2014

15.12.2014 - 18.00 - Předvánoční meditační setkání v kruhu

3.12.2014 - 19.00 - Setkání v kruhu, praktická cvičení určená k vhledům do vlastních iluzí a sebeklamů

29.11.2014 - 11.00 - Advent Ve skále - Čelákovice, ener. obrazy, šperky, lapače, orgonity

28.12.2014 - 16.00 - Jarmark Všetaty

5.11.2014 - Setkání v kruhu, praktická cvičení určená k sebepoznání

16.10.2014 - Setkání v kruhu, cvičení pro praxi v každodenním životě

1.10.2014 - Setkání v kruhu, princip sebedotazování v meditační praxi, cvičení na sebepoznání

3.9.2014 - Setkání v duchu Toltéků

6.8.2014 - Léčivý ženský kruh, cvičení na doplnění energie, téma naplnění, podpora a sdílení

2.7.2014 - Setkání v ženském kruhu, posílení vize zdravé Matky Země

4.6.2014 - Léčivý ženský kruh, trasnformační rituál

7.5.2014 - Meditační setkání na harmonizaci energetických center v těle

2.4.2014 - Medtační setkání na téma Přítomný okamžik, cvičení

22.2.2014- Pohodový den pro ženy - Váklad karet, numerologie, Restaurace na Borku, letos již pátý ročník

2013

23.2.2013 - Pohodový den pro ženy - Restaurace na Borku, 9-15hod. za vstupenku v hodnotě 100,- můžete využít služeb: Výklad karet, numerologie, masáže dále služeb kadeřnice, pedikérky, kosmetičky, líčení a spousty dalšího...

2012

18.12.2012 - Meditování a práce s dechem, živlové dýchání, ladění na nové začátky, výklad karet. Začátek 19.00

20.11.2012 - Meditační setkání, energetická cvičení a osobní výklad karet. Začátek 19.00

24.10.12 - Meditační večer s osobním výkladem karet podle potřeby. Začátek 19.00.

*Cyklus meditací na téma ''Universální vesmírné zákony''

5.9.2012 - Universální vesmírné zákony 3 - volné pokračování na téma vesmírných zákonitostí + meditace.

Začátek 19.00.

11.7.2012 - Universální vesmírné zákony 2 - volné pokračování meditačních a informačních večerů. Začátek 19.00.

12.6.2012 - Universální vesmírné zákony 1 - meditační a informační večer od 19.00. Tento večer si probereme např. zákon Lásky, Harmonie, Energie, Rezonance a další vesmírné zákony, které na nás nonstop působí ať už jim člověk věří nebo ne.... Je to jen naše svobodná vědomá či nevědomá volba, zda půjdeme v toku vesmírné energie, či se budeme vzpouzet a bojovat! Jen naše volba určí, jaké skutečnosti budeme zažívat. Zda si budeme stěžovat na nesparavedlnost a budeme žít v roli oběti a nebo budeme TVOŘIT v rytmu vesmírného tepu! Volba je na nás... tak pojďme zjistit v čem ještě stále bojujeme!

2.5.2012 Esence květin a stromů - volné pokračování jarně meditačního večera na téma Léčivé energie přírody a jejich poselství. Večer bude veden meditačně i informačeně. V závěru hluboká meditace na harmonizaci a aktivaci čaker, abychom i my rozkvetli jako květinky...A jako příjemná tečka večera - vlastní vyladění pomocí energetických zářičů Květinových Bachových Esencí. Začátek 19.00 hodin.

27.3.2012 Poselství květin rozkvetlé přírody Jarně meditační večer na téma poselství duchů květin a víl přírody, nás přenese do dimenze léčivých vibrací tajemné Matky Země a okouzlí nás relaxační vlnou pohody. (Setkání s meditacemi formou semináře o rostlinách a jejich poslestvích). Začátek 19.00

11.2.2012 - Pohodový den pro ženy III. 9.00-15.00 v Restauraci na Borku, za vstupné 100,- můžete hýčkat tělo i duši, v programu je: Výklad karet, numerologie, výživové poradenství, pedikůra, kosmetika, kadeřnictví, líčení, výroba šperků, pletení za papíru atd. Výtěžek je dobročinný.

26.2.2012 - seminář: Léčivá energie stromů 17.00-21.30 hodin, posleství stromů a jejich energií, význam a léčení, meditace, výklad karet, Keltský horoskop.

2011

*Cyklus meditací ¨Spojení s přírodou, elementárními bytostmi a léčení¨

11.10.2011 - téma ZEMĚ, setkání s králem Gnómů, relaxace, sebeléčení vnitřního živlu a léčení Země

1.11.2011 - téma VODA, setkání s králem Rusalek, relaxace, sebeléčení vnitřního živlu a léčení Země

15.12.2011 - téma OHEŇ, setkání s králem Salamandrů, relaxace, sebeléčení vnitřního živlu a léčení Země

10.1.2012 - téma VZDUCH, setkání s králem Sylf, relaxace, sebeléčení vnitřního živlu a léčení Země

7.2.2012- téma DUCHOVÉ STROMŮ a jejich poselství

18.12.2011 - přednáška Homeopatická samoléčba, domácí užití homeopatik u dětí a dospělých, lékárnička,

27.11.2011 - seminář na téma Kontakt s vnitřním dítětem

13.11.2011- seminář na téma Harmonizace sedmi čaker

10.11.2011 - přednáška na téma Podání Homeopatického léku v akutních stavech, centrum Matýsek,

6.11.2011 - seminíř na téma Léčení Vnitřní Ženy

2.11.2011 - seminář na téma Harmonizace sedmi čaker

25.9.2011 - seminář na téma Léčení vnitřní ženy

13.9.2011 - Téma Vytvoř si svou novou skutečnost

23.8.2011 - Splynutí s Vyšším Já

16.8.2011 - Léčení vnitřní ženy, cvičení sebeléčení, splynutí mužské a ženské energie, Jin jang

12.7.2011 - Vnitřní dítě, rozpouštění pocitu viny a sebekritiky

*Cyklus meditací na téma ''Sedm čaker''

22.6.2011 - Sedmá čakra (sk.3)

15.6.2011 - Šestá čakra (sk.3)

8.6.2011 - Pátá čakra (sk.3)

7.6.2011 - Sedmá čakra (sk.2)

1.6.2011 - Čtvrtá čakra (sk.3)

31.5. 2011 - Sedmá čakra, dovršení, kresba mandaly, meditace (sk.1)

25.5.2011 - Třetí čakra (sk.3)

24.5.2011- Šestá čakra, pobuzení intuice, relaxace, meditační a dechové techniky (sk.1)

18.5.2011 -Druhá čakra (sk.3)

17.5.2011 - Pátá čakra (sk.2)

11.5.2011 - První čakra - (sk.3)

10.5.2011 - Pátá čakra Krční (sk.1)

3.5.2011 - Čtvrtá čakra Srdeční (sk.2)

26.4.2011 - Čtvrtá čakra Srdeční, element vzduchu, láska x strach, meditace (sk.1)

19.4.2011- Třetí čakra Solar Plexus, meditace, afirmace, čištění (spoj.sk)

13.4.2011 - Druhá čakra Sakrální(sk.2)

12.4.2011 - Druhá čakra Sakrální, element vody, relaxační a uvolňující cvičení (sk.1)

6.4.2011- První čakra Kořenová (sk.2)

5.4.2011 - První čakra Kořenová, element země, harmonizace, dechová cvičení, vysvětlení meditací (sk.1)

Zahájení meditačních večerů 5.4.2011

29.5.2011 - 16.30 Přednáška o Homeopatii./Homeopatie a její zákony, léčba novorozenců a dětí, Centrum Matýsek, Brandýs nad Labem/

26.2.2011 - 9.00 až 15.00 Pohodový den pro ženy./Výklad karet dále možno využít služeb: masáže, kadeřnice, pedikůra, kosmetika, poradce, líčení aj. Restaurace na Borku, benefiční akce pro org. Vyšší Hrádek