TRIBAL FUSION dance

TRIBAL FUSION DANCE

Fúze tanečních stylů s mystickým Orientálním nádechem, kombinující tradiční originální kmenové hudební styly s variacemi elektronické tajemné hudby s hlubokými beaty.

Tento podmanivý styl podporuje psychohygienu ženy i spirituální praxi, bdělost, propojování se tématy ženství, vděčností. Vědomé ovládání těla, jednotlivých svalových skupin a synchronizace dechu prohlubuje vztah k sobě samé. V Tribalu vždy najdeme vyzařující sebevědomou ženu, ze které srší láska ke svému tělu, uměleckost, kreativita, oddaní se hudbě a přesahu v tanci. Záleží však, jak se k tanci kdo postaví a jakých hloubek je schopen se dotknout. 

Stejně tak se může stát tanec běžným a povrchním předváděním se, jako to vidíme v rozšířeném pop stylu po celém světě. Tribal styl často bývá plný improvizace, což potvrzuje uměleckost, intuici a sebevědomí. Oddání se tomu něčemu, co se skrze tanečnici chce projevit v pohybu. Je to stav, kde se ztrácí i mysl tanečnice, která je obvykle plná choreografických postupů, které ve výsledku omezují esenci hlubokého prožitku. K tomu, aby to vše vypadalo tak krásně a lehce je však potřeba i dril, vytrvalost, láska k pohybu i hudbě. 

Rozpohybováním těla roz-pohybováváme i jednotlivá témata v životě. Do vážnosti vléváme hravost. Měníme vnitřní chemii a nám se ulevuje. Emoce se mění a tělesné struktury jsou flexibilnější, naše psychika odolnější, radost ze života je otevřená novým možnostem a automaticky i tělo je vitálnější.

O LEKCÍCH TRIBALU

Na mých tanečních lekcích najdete vždy příchuť Orientálních Arabských a Indických stylů, energii pouštních píšťal a bubnů, ale i živelných Gypsy rejů. 

Taneční pohyby jsou nejčastěji vedené v duchu hlubokých podmanivých tónů a delikátních pomalých pohybů paží v kontrastu rytmickým pulsováním boků. 

Styl je fokusován na správné držení těla, postoje a pozice. Precizní izolace, zažití správných pozic a prvků pro následnou improvizaci či choreografii.

V  lekcích je také zakomponován prvek sebe-léčení, posilování i protahování, uvolnění napětí a stresu, detoxikace vnitřních orgánů. Témata ženství a vnímání svého potenciálu. Někdy i nástroje a bubny.


Kdo cítíte volání hloubek, temné Lilith, vlčí ženy v nás, ale i kreativní Bohémky, která ráda tvoří nové, experimentuje s možnostmi a kapacitami, jste zvané na Lekce Tribal fusion. Těším se!

START: nové kurzy podzimní sezóny začínají  13.9.2023
KDY: pravidelně středy 19:15 - 20:15 hodin
KDE: Studio MaBalance 

KURZOVNÉ: 11lekcí/2200,-

PŘIHLÁŠENÍ: formulář níže nebo přímo na stránkách studia  Mabalance