Homeopatické služby a ceník

Možnosti Homeopatie a psychosomatického přístupu

Ve své praxi se zaměřuji zejména na potíže CHRONICKÉHO rázu, trvalé dlouhodobě se opakující nejen fyzické potíže. Záměrem činnosti je navrátit člověka do rovnováhy, čehož přirozeným důsledkem proudí vitální energie a startuje se schopnost těla uzdravovat se samo. Přístup ke klientovi je nesen v duchu PSYCHOSOMATIKY, aby si mohl uvědomovat svoje mentální nastavení, které se podílí na chronických onemocněních. Z běžné praxe holistického přístupu doporučuji využít možnost navazujících služeb ve výhodnějším CELOSTNÍM BALÍČKU, který přímo umocňuje proces pozitivních změn, které potřebují ukotvování v čase a běžném životě.

ENERGETICKÁ MEDICÍNA PŘÍRODNÍCH SUBSTANCÍ. Vysoko vibrační informace, které stimulují vrozené síly v člověku bez chemických aditiv a toxických účinků na tělo. Pomáhá člověku s jeho vitalitou a vnitřními procesy. Dodává mu sílu být více sám sebou, pouštět jeho filtry vnímání, být chápavější k druhým. Umí pomoci s nejrůznějšími a to někdy i velmi závažnými onemocněními. Homeopatikum ovlivňuje akutní i chronické potíže, posiluje imunitu, snižuje intenzitu a častost potíží, nebo je dokáže úplně vyhladit. Homeopatie pracuje i s poruchami nervové soustavy, s úzkostmi a celkovou psychickou nepohodou. Efektivita léčby je závislá jak na rozsahu a závažnosti fyzických potíží, tak na ochotě pacienta podílet se na jeho mentálním stavu. 

DOPORUČENÍ HOMEOPATIKA- homeopatikum nastoluje řád v celém organismu, tudíž názvy diagnóz jsou skutečně velmi rozmanité. Homeopaté studují zejména totalitu symptomů a pacientovo vnímání k potížím přidružené. Jak své potíže prožívá a další velmi specifická pozorování zdánlivě nevýznamná. A protože se vždy léčí člověk jako celek, nikoli pouze jen jeho jednotlivé symptomy, lze s nadsázkou říci, že jedna kulička obsahuje více zdravotních oddělení, neboť před námi stojí živá vnímající bytost, nikoli porouchaný stroj.

PODROBNĚJI O HOMEOPATII SE ROZEPISUJI V ČLÁNKU O METODĚ najdete zde a v sekci případy z praxe zde . O homeopatickém kódu najdete ZDE . O mé cestě homeopata zde.

CENÍK

Celostní BALÍČEK 

Předplatné návazných setkání pro individuální Holistickou péči 

Individuální program - Klasická homeopatie/kontrola, Psychosomatika, Integrace vnitřních stínů, Katarzní terapie tancem, Craniosakrální terapie,

3000 Kč

5 hodin

Homeopatická a psychosomatická konzultace

Klasická homeopatie a terapie, prostor pro hluboký ponor do nitra

2000 Kč

3 hodiny

Homeopatická vstupní konzultace

Klasická homeopatie a doporučení homeopatika

1300 Kč

2 hodiny

Homeopatická konzultace/kontrolní vyšetření

Posouzení aktuálního stavu a dalšího vývoje případu

700 Kč

30-60 minut

Konzultace sebepoznání

Integrace vnitřních stínů a pod-osobností, vhledy a vize

800 Kč

1 hodina

Akutní Homeopatie

Poradenství v akutních stavech (telefon, what's up, skype)

300 Kč

 30 min 

Homeopatie pro pejsky

500 Kč


Objednávkový formulář

*Objednávku Vám potvrdím emailem co nejdříve to bude možné. Domluvíme si spolu termín a Vaše možnosti platby předem. V případě nutnosti je možné službu posunout na jiný termín. STORNO POPLATKY: V případě, že se mi ozvete v době kratší než 24 hodin do plánované schůzky, je účtován storno poplatek ve výši jedné hodinové sazby, osm set korun.  Děkuji za pochopení.

Doplňkové služby

TERAPEUTICKÉ OŠETŘENÍ  pomáhá vyživovat všechny nervy, buňky, orgány, fascie, svaly. Jemnými rytmy uvolňuje blokády a napomáhá rytmickému proudění vitální síly v celém organismu. Tím zprostředkovává tělu schopnost léčit se samo. Tělesné kapacity se rozpomínají na přirozenost zdraví. Při opakovaném praktikování systém dokáže tuto schopnost hlouběji integrovat do běžného života. Světelná nit se rozšiřuje do prostoru. Opakovaným procesem se vtahuje do reality životní jiskra, vitalita a duševní klid. Ošetření se dá aplikovat na cokoliv kdykoliv, neboť funguje jako vstupenka k sobě sama a svým léčivým zdrojům. K procesu přistupuji jako k léčivému rituálu a doplňuji jej dalšími technikami. 

METODA HLUBOKÉ RELAXACE A DOČERPÁNÍ SIL. Pomocí vědomého doteku zesilujeme vrozený rytmus zdraví. Pomáháme člověku dostat se ke svým zdrojům a obnovit kapacity těla. Dodává impulzy řídícímu centru, aby si rozpomnělo na přirozené mechanismy sebeléčení a nastolování vnitřní homeostázy. Navrací zpět do vrozeného rytmu. Do pulsu života nepodmíněného ani rytmu dechu ani tepu srdce. Tiše beze slov se člověk rozpomíná. Celý jeho systém se rozpomíná. Propadá se do hluboké relaxace. Mysl ustává řádit, tělo má prostor se regenerovat. Zanořeni do vln klidu se obnovuje také spojení se svou duševní stránkou života. Zesiluje se kontakt s osobním potenciálem a vedením. Prohlubuje se intuice a inspirace. 

VÍCE O CRANIOSACRÁLNÍ TERAPII SE ROZEPISUJI ZDE

Mozaika doplňkových služeb

Bližší informace ke službám a doplňkovým službám, Kliknutím na obrázek s * se dozvíte více..

CELOSTNÍ BALÍČEK

Komplexní holistická péče. Vzájemná spolupráce kombinuje homeopatické předepsání s uvolňováním vnitřního stínu uloženého v podvědomé mysli. Emocionální obsahy podvědomé mysli mohou utvářet dogmatická přesvědčení limitující tok vitální síly. Proměnou vnitřních obrazů jež v sobě nosíme proměňujeme přímo úměrně i osobní zkušenost a životní pocit. Praktickou pomůckou pro čistění mohou být i metody EFT, RUŠ. Svůj Celostní balíček lze sestavit i s Cranisakrálních ošetření.

AKUTNÍ HOMEOPATIE

Služba vyžadující rychlé jednání a reagování na současný přechodný stav. Stavy mohou být rozmanité a v život neohrožujících situacích mohou výborně alternovat chemické léky. Nejčastěji se jedná o různé druhy zánětů rozmanitých částí těla. Horečky, chřipky, angíny, různé boláky, poúrazové stavy, stavy vyžadující rychlé hojení a předcházení zanícení rány. Může se však jednat i o silné migrény a velké menstruační bolesti. Žaludeční potíže, průjmy, koliky, zvracení, ale i šokové stavy. Dále homeopatika na postupující porod atd..

CRANIOSACRÁLNÍ HOLISTICKÝ RITUÁL

Vytvoření posvátného prostoru pro plné odevzdání se léčivému potenciálu zdroje. Za rytmu šamanského bubnu vezmeš si svou sílu zpět a v omamné vůni vykuřovadla necháš se vést svou Esencí přesně tam, kam potřebuješ. Rozmanité masážní přístupy umocní ozdravný účinek craniosakrálních rytmů. Atmosféru Tvým smyslům dokreslí malé překvapení z útrob Matky země v kombinaci s aromaterapií. Jemné vibrace tibetské mísy pohladí tvou auru, aby se v míru rozprostřely do síly ticha rodící se ve věčnosti.  

HOMEOPATIE PRO PEJSKY

Péče o domácího mazlíčka se od lidské homeopatie prakticky neliší. Jsme však závislí pouze na vizuálních informacích, neboť pejsek nám nepoví, jak se cítí a co ho vlastně přesně bolí. Úžasně nám však dokazují, že homeopatie není placebo efekt a krásně působí i na nezaujatého tvora toužícího se zbavit svého utrpení stejně tak jako člověk.  

SOUKROMÉ POHYBOVÉ LEKCE

Individuální skladba cviků, detoxikačních, energetických a protahovacích. Posilovací fitness sestavy s prvky břišních tanců. Meditačně pohybové vedení při zbavování se napětí těla a stresu. Pomoc při nalézání svého osobního rituálu pro každý den. Kombinace cvičení z veřejných lekcí Belly dance fitness a Mana move.

Je má práce pro Vás?

Zkuste si odpovědět na pár otázek:

  • Chci omezit chemické potlačující léky?
  • Zajímá mě hlubší význam mých symptomů?
  • Chci aktivně pracovat na vyřešení mé situace?
  • Chci se sebou navázat pravdivý a hlubší vztah?
  • Chci si uvědomit kde se cyklím a proč?
  • Chci poznat, jaký je můj další krok?
  • Chci se rozloučit s výhodami, které mi nemoc nevědomky poskytuje?
  • Jsem si vědoma, že síla pochází zevnitř mě, nekoupím si jí od léčitele?
  • Nekoupím jí ani od farmaceutické firmy?

Pokud s Vámi výše uvedené rezonuje můžeme se společně vydat na cestu. 


*Homeopatie nenahrazuje návštěvu Vašeho lékaře ani nedoporučuje vysazení léčiv. Homeopatie není zdravotní služba ve smyslu Zákona o zdravotních službách (372/2011 Sb.), zejména §2. Homeopatikem zde není myšleno léčivo ve smyslu Zákona o zdravotních službách (372/2011 Sb.), zejména §5 odst 2