Cena a zdraví - téměř dva protichůdné významy. Zdraví je to nejcennější co máme a zároveň k nezaplacení. Když ho máme bereme ho jako samozřejmost, když ho ztratíme nepřejeme si nic víc než být znovu zdraví. Zdraví podléhá určitým zákonitostem, které nelze obejít ani koupit. Lze je však poznávat a navracet se k nim. 

Zdraví - jak víme, si koupit nelze. Od nikoho. Proto zde nenabízím vyléčení za úplatu. Mým záměrem je být přítomna Vašim procesům a udělat vše co bude v mé kompetenci pro návrat ke zdraví. S pokorou ke Stvořiteli, jako jeho služebnice v pomoci trpícímu, nikoliv však oním vykonavatelem léčení.

Čas - je to jediné, co oba skutečně máme, a to ještě jen dočasně. Cena je tedy odrazem za můj čas vložený do Vašeho homeopatického procesu. Cena, to jsou také zhodnocené zkušenosti získávané praktikováním po léta, vložené investice pro získávání znalostí pro efektivní pomoc. Cena zohledňuje i náklady na provozování činnosti.

CENÍK

Homeopatická konzultace

Homeopatická kontrola 

1500 Kč

700 Kč

Homeopatický celostní BALÍČEK 

Předplatné návazných setkání pro individuální Holistickou péči 

Individuální program pro jednu osobu 1h/700Kč

Klasická homeopatie, Psychosomatika (integrace vnitřních stínů), kontrola

Vstupní konzultace a odběr informací, psychosomatické vedení, repertorizační analýza, difrencionální diagnostika s Materií medicou, doporučení případné podání homeopatika, kontrola.

2800 Kč

4 hodiny

2-3 setkání

Kurz Homeopatická svépomoc

Studium znalostí pro aktivní svépomoc. Poznávání kosmických zákonitostí v kontextu s osobním nastavením. Profylaxe a vnitřní rituály. Výuka homeopatické první pomoci a jednotlivých homeopatik. 

7000 Kč

3 víkendy

Akutní Homeopatie

Telefonické poradenství v akutních stavech (telefon, what's up, skype)

150 Kč

 15 min 

Homeopatie pro pejsky

500 Kč


Objednávkový formulář

*Objednávku Vám potvrdím emailem co nejdříve to bude možné. Domluvíme si spolu termín a Vaše možnosti platby předem. V případě nutnosti je možné službu posunout na jiný termín. STORNO POPLATKY: V případě, že se mi omluvíte 24 hodin před plánovanou schůzkou, termín přesuneme. V případě, že se neomluvíte, nebo na schůzku nedorazíte, bude účtován storno poplatek ve výši 1hodiny/800,- Děkuji za pochopení.

Doplňkové služby

TERAPEUTICKÉ OŠETŘENÍ  pomáhá vyživovat všechny nervy, buňky, orgány, fascie, svaly. Jemnými rytmy uvolňuje blokády a napomáhá rytmickému proudění vitální síly v celém organismu. Tím zprostředkovává tělu schopnost léčit se samo. Tělesné kapacity se rozpomínají na přirozenost zdraví. Při opakovaném praktikování systém dokáže tuto schopnost hlouběji integrovat do běžného života. Světelná nit se rozšiřuje do prostoru. Opakovaným procesem se vtahuje do reality životní jiskra, vitalita a duševní klid. Ošetření se dá aplikovat na cokoliv kdykoliv, neboť funguje jako vstupenka k sobě sama a svým léčivým zdrojům. K procesu přistupuji jako k léčivému rituálu a doplňuji jej dalšími technikami. 

METODA HLUBOKÉ RELAXACE A DOČERPÁNÍ SIL. Pomocí vědomého doteku zesilujeme vrozený rytmus zdraví. Pomáháme člověku dostat se ke svým zdrojům a obnovit kapacity těla. Dodává impulzy řídícímu centru, aby si rozpomnělo na přirozené mechanismy sebeléčení a nastolování vnitřní homeostázy. Navrací zpět do vrozeného rytmu. Do pulsu života nepodmíněného ani rytmu dechu ani tepu srdce. Tiše beze slov se člověk rozpomíná. Celý jeho systém se rozpomíná. Propadá se do hluboké relaxace. Mysl ustává řádit, tělo má prostor se regenerovat. Zanořeni do vln klidu se obnovuje také spojení se svou duševní stránkou života. Zesiluje se kontakt s osobním potenciálem a vedením. Prohlubuje se intuice a inspirace. 

VÍCE O CRANIOSACRÁLNÍ TERAPII SE ROZEPISUJI ZDE

Mozaika doplňkových služeb

Bližší informace ke službám a doplňkovým službám, Kliknutím na obrázek s * se dozvíte více..

CELOSTNÍ BALÍČEK

Komplexní holistická péče. Vzájemná spolupráce kombinuje homeopatické předepsání s uvolňováním vnitřního stínu uloženého v podvědomé mysli. Emocionální obsahy podvědomé mysli mohou utvářet dogmatická přesvědčení limitující tok vitální síly. Proměnou vnitřních obrazů jež v sobě nosíme proměňujeme přímo úměrně i osobní zkušenost a životní pocit. Praktickou pomůckou pro čistění mohou být i metody EFT, RUŠ. Svůj Celostní balíček lze sestavit i s Cranisakrálních ošetření.

AKUTNÍ HOMEOPATIE

Služba vyžadující rychlé jednání a reagování na současný přechodný stav. Stavy mohou být rozmanité a v život neohrožujících situacích mohou výborně alternovat chemické léky. Nejčastěji se jedná o různé druhy zánětů rozmanitých částí těla. Horečky, chřipky, angíny, různé boláky, poúrazové stavy, stavy vyžadující rychlé hojení a předcházení zanícení rány. Může se však jednat i o silné migrény a velké menstruační bolesti. Žaludeční potíže, průjmy, koliky, zvracení, ale i šokové stavy. Dále homeopatika na postupující porod atd..

CRANIOSACRÁLNÍ HOLISTICKÝ RITUÁL

Vytvoření posvátného prostoru pro plné odevzdání se léčivému potenciálu zdroje. Za rytmu šamanského bubnu vezmeš si svou sílu zpět a v omamné vůni vykuřovadla necháš se vést svou Esencí přesně tam, kam potřebuješ. Rozmanité masážní přístupy umocní ozdravný účinek craniosakrálních rytmů. Atmosféru Tvým smyslům dokreslí malé překvapení z útrob Matky země v kombinaci s aromaterapií. Jemné vibrace tibetské mísy pohladí tvou auru, aby se v míru rozprostřely do síly ticha rodící se ve věčnosti.  

HOMEOPATIE PRO PEJSKY

Péče o domácího mazlíčka se od lidské homeopatie prakticky neliší. Jsme však závislí pouze na vizuálních informacích, neboť pejsek nám nepoví, jak se cítí a co ho vlastně přesně bolí. Úžasně nám však dokazují, že homeopatie není placebo efekt a krásně působí i na nezaujatého tvora toužícího se zbavit svého utrpení stejně tak jako člověk.  

SOUKROMÉ POHYBOVÉ LEKCE

Individuální skladba cviků, detoxikačních, energetických a protahovacích. Posilovací fitness sestavy s prvky břišních tanců. Meditačně pohybové vedení při zbavování se napětí těla a stresu. Pomoc při nalézání svého osobního rituálu pro každý den. Kombinace cvičení z veřejných lekcí Belly dance fitness a Mana move.

Je má práce pro Vás?

Zkuste si odpovědět na pár otázek:

  • Chci omezit chemické potlačující léky?
  • Zajímá mě hlubší význam mých symptomů?
  • Chci aktivně pracovat na vyřešení mé situace?
  • Chci se sebou navázat pravdivý a hlubší vztah?
  • Chci si uvědomit kde se cyklím a proč?
  • Chci poznat, jaký je můj další krok?
  • Chci se rozloučit s výhodami, které mi nemoc nevědomky poskytuje?
  • Jsem si vědoma, že síla pochází zevnitř mě, nekoupím si jí od léčitele?
  • Nekoupím jí ani od farmaceutické firmy?

Pokud s Vámi výše uvedené rezonuje můžeme se společně vydat na cestu. 


*Homeopatie nenahrazuje návštěvu Vašeho lékaře ani nedoporučuje vysazení léčiv. Homeopatie není zdravotní služba ve smyslu Zákona o zdravotních službách (372/2011 Sb.), zejména §2. Homeopatikem zde není myšleno léčivo ve smyslu Zákona o zdravotních službách (372/2011 Sb.), zejména §5 odst 2