PSYCHOSOMATIKA A HOMEOPATIE

UPŘÍMNĚ SI ODPOVĚDĚT. PROCÍTIT PRAVDU V SOBĚ A NELÉZAT ZPŮSOBY JAK SE VRÁTIT ZPĚT DO ROVNOVÁHY.

 • Chopit se svého stavu tak jak je, porozumět sobě a svému stavu aneb: Které mé toxické myšlenky a postoje způsobují vychýlení a cyklení se v problému? Samo uvědomění léčí.

 • Tážeme se sebe sama, svého těla, symptomu, pocitu - všechno je již zde, odpovědi odkrýváme společně. Symptom či nemoc -  jako doručená pošta bez prozatímního přečtení si poselství. 

 • Čemu se svým omezením učím? Komu potřebuji odpustit? Kolik negací pěstuji vůči sobě sama? Jaké konkrétní nepřekonané výzvy mě dráždí? Co mi vadí na mém okolí, partnerovi, na celé situaci? Jak konkrétně funguje můj filtr reality, moje strategie myšlenek? Jaké myšlenky dobrovolně pěstuji, jakým schématům podléhá moje myšlení, mé otisky mysli do těla?

 1. UVĚDOMĚNÍ - uvidět ,,neviděné'' strategie, svá schémata mysli, která dobrovolně pěstuji a zrcadlově mi způsobují problémy a omezení. Hlubinné zkoumání oddělených částí sebe sama, přijetí a integrace.

 2.  MAPA DUŠE - zápisy a zákresy osobních filtrů reality, myšlenek, obrazů. Sledování osobního vývoje. Od čeho se odrážím a kam směřuji. Záchytné body při pádu. Postupy, které mi pomáhají rozpomínat.

 3. DUŠEVNÍ HYGIENA  - praktikování doma, praktické výzvy, 21 dní přenastavení postojů a reakcí. Pochopení mechanizmu mysli.

 4. HOMEOPATIE -  individuální začlenění homeopatika - přírodní substance, vysoko vibrační informace, která stimuluje vrozené síly v člověku bez chemických aditiv a toxických účinků na tělo. Pomáhá člověku s jeho procesy, dodává mu sílu být více sám sebou a vitální.

Jsem zastáncem hluboké moudrosti, že vše co si člověk nezintegruje/nezpracuje SÁM SVÝM VLASTNÍM PŘIČINĚNÍM se vrací a to silněji a někdy i jinudy. 


Kam celý proces může vést?

 • porozumět sobě a smyslu svých symptomů
 • ulevit psychice a emocionálním tenzím, naučit se pracovat se svými stresy,
 • dosahovat dlouhodobých zlepšení v péči o své chronické potíže

 • soběstačnost a nezávislost, vědět jak si pomoci, vědět na které případné homeopatické prostředky dobře reaguji.

Vyšší přesah pro společenství a přírodu

 • zkoušet používat prostředky nezatěžující tělo a přírodu chemikáliemi
 • používat prostředky netestované na zvířatech

 • být součástí vytváření lepších podmínek pro život, pro novou planetu


Jak to celé funguje?

BALÍČEK setkání - v intervalu cca 21 dní  

Psychosomatický koučink, Homeopatie, Integrační terapie

Následná pokračování setkání určuje individuální domluva. Mají-li být změny poctivé a trvalé, setkání jsou pro vážné zájemce, kteří přestali naivně věřit v magické pilulky a jiné dovednosti druhých odvádějící pozornost od osobní poctivé vnitřní práce. 


Pro koho jsou setkání vhodná?

Konzultace je vhodná zejména pro dospělé klienty, kteří trpí psychosomatickými a chronickými potížemi, tedy potížemi, které se často stále opakují. Člověk je prožívá jako nepříjemné, obtěžující, vyčerpávající a bolestivé. Jsou to různé úzkosti, fobie, fyzické bolesti, záněty, ale i potíže, které častokrát ani nemají ani žádné laboratorní důkazy o jejich racionální existenci. Než se problém somatizuje je prožíván jako nepříjemný pocit, proto je pravdou, že většina potíží je psychosomatická neboť jejich příčina leží ve vlastní mysli na úrovni pocitu. Terapie je zaměřena zejména na situace, kdy se člověk cyklí v užívání farmak jako jsou antibiotika, kortikoidy, léky tišící bolest, některé hormonální prostředky a antidepresiva. Člověk jimi bohužel své utrpení více potlačuje zamotává se hlouběji do začarovaného kruhu. Tato farmaka by měla být pouze přechodná pro vydechnutí a načerpání sil na to se s problémem vypořádat - tedy konfrontovat. Nikoli před ním utíkat. Mají pomoci v akutní situaci, pokud se organismus sám nevzpamatuje a léky se začnou užívat konzumně, člověka začínají více oslabovat a patologie se prohlubuje, přicházejí onemocnění nová a navíc umocněná toxicitou z chemických léků. Setkání nenutí klienta vysadit žádné léky, terapie doplňuje a obohacuje působení lékařské péče a není vyloučeno, že lékař brzy uzná snížení dávek či úplné vysazení farmak.

Je má práce pro Vás?

Zkuste si odpovědět na pár otázek:

 • Už nechci užívat chemické potlačující léky?
 • Zajímá mě hlubší význam mých symptomů?
 • Chci aktivně pracovat na vyřešení mé situace?
 • Chci se sebou navázat pravdivý a hlubší vztah?
 • Chci si uvědomit kde se cyklím a proč?
 • Chci poznat, jaký je můj další krok?
 • Chci se rozloučit s výhodami, které mi nemoc nevědomky poskytuje?
 • Jsem si vědoma, že síla pochází zevnitř mě, nekoupím si ji od léčitele ani farmaceutické firmy?

Pokud s Vámi výše uvedené rezonuje můžeme se společně vydat na cestu.