Cena a zdraví - téměř dva protichůdné významy. Zdraví je to nejcennější co máme a zároveň k nezaplacení. Když ho máme bereme ho jako samozřejmost, když ho ztratíme nepřejeme si nic víc než být znovu zdraví. Zdraví podléhá určitým zákonitostem, které nelze obejít ani koupit. Lze je však poznávat a navracet se k nim. 

Zdraví - jak víme, si koupit nelze. Od nikoho. Proto zde nenabízím vyléčení za úplatu. Mým záměrem je být přítomna Vašim procesům a udělat vše co bude v mé kompetenci pro návrat ke zdraví. S pokorou ke Stvořiteli.

Čas - je to jediné, co oba skutečně máme a to ještě jen dočasně. Cena je tedy odrazem za můj čas a zkušenosti.

CENÍK

Terapeutická konzultace

Pod povrch k emocionálním příčinám

Emotional freedom techniques s mapováním vnitřních konfliktů dle Metamedicíny. Integrace vnitřních podosobností a vytěsněných obsahů mysli.

1.200

1,2 hod 

Terapeutický BALÍČEK

Pod povrch k emocionálním příčinám. Praktický a pohodový průvodce pro Vaše procesy a tempo. Individuální program pro jednu osobu 1h/700Kč. 

2.800 Kč

4 hodiny 

1-4 setkání

Homeopatický celostní BALÍČEK - dočasně omezeno!

Předplatné návazných setkání pro individuální Holistickou péči. Individuální program pro jednu osobu 1h/700Kč

Klasická homeopatie s přesahy do psychosomatiky 

Vstupní konzultace a odběr informací, repertorizační analýza, difrencionální diagnostika s Materií medicou, doporučení homeopatika, kontrola.

2.800 Kč

4 hodiny

2-3 setkání

Homeopatický kurz svépomoci

Informace podporující soběstačnost pro celou rodinu na celý život

2.500 Kč

1 víkend

Homeopatie pro pejsky

Pomoc našim největším a nejoddanějším přátelům zde na planetě.

500 Kč

Medicína tance

Volání své vize a síly skrze pohyb, buben, hudbu. Extatický tanec. Katarzní tanec. Tribal spirit. Jurta u Luštěnic.                                

600 Kč

3 hodiny


Objednávkový formulář

*Objednávku Vám potvrdím emailem co nejdříve to bude možné. Domluvíme si spolu termín a Vaše možnosti platby předem. V případě nutnosti je možné službu posunout na jiný termín. STORNO POPLATKY: V případě, že se mi omluvíte 24 hodin před plánovanou schůzkou, termín přesuneme. V případě, že se neomluvíte, nebo na schůzku nedorazíte, bude účtován storno poplatek ve výši 1hodiny/800,- Děkuji za pochopení.

*Homeopatie nenahrazuje návštěvu Vašeho lékaře ani nedoporučuje vysazení léčiv. Homeopatie není zdravotní služba ve smyslu Zákona o zdravotních službách (372/2011 Sb.), zejména §2. Homeopatikem zde není myšleno léčivo ve smyslu Zákona o zdravotních službách (372/2011 Sb.), zejména §5 odst 2

Doplňkové služby

TERAPEUTICKÉ OŠETŘENÍ  pomáhá vyživovat všechny nervy, buňky, orgány, fascie, svaly. Jemnými rytmy uvolňuje blokády a napomáhá rytmickému proudění vitální síly v celém organismu. Tím zprostředkovává tělu schopnost léčit se samo. Tělesné kapacity se rozpomínají na přirozenost zdraví. Při opakovaném praktikování systém dokáže tuto schopnost hlouběji integrovat do běžného života. Světelná nit se rozšiřuje do prostoru. Opakovaným procesem se vtahuje do reality životní jiskra, vitalita a duševní klid. Ošetření se dá aplikovat na cokoliv kdykoliv, neboť funguje jako vstupenka k sobě sama a svým léčivým zdrojům. K procesu přistupuji jako k léčivému rituálu a doplňuji jej dalšími technikami. 

METODA HLUBOKÉ RELAXACE A DOČERPÁNÍ SIL. Pomocí vědomého doteku zesilujeme vrozený rytmus zdraví. Pomáháme člověku dostat se ke svým zdrojům a obnovit kapacity těla. Dodává impulzy řídícímu centru, aby si rozpomnělo na přirozené mechanismy sebeléčení a nastolování vnitřní homeostázy. Navrací zpět do vrozeného rytmu. Do pulsu života nepodmíněného ani rytmu dechu ani tepu srdce. Tiše beze slov se člověk rozpomíná. Celý jeho systém se rozpomíná. Propadá se do hluboké relaxace. Mysl ustává řádit, tělo má prostor se regenerovat. Zanořeni do vln klidu se obnovuje také spojení se svou duševní stránkou života. Zesiluje se kontakt s osobním potenciálem a vedením. Prohlubuje se intuice a inspirace. 

VÍCE O CRANIOSACRÁLNÍ TERAPII SE ROZEPISUJI ZDE

Je má práce pro Vás?

Zkuste si odpovědět na pár otázek:

  • Chci omezit chemické potlačující léky?
  • Zajímá mě hlubší význam mých symptomů?
  • Chci aktivně pracovat na vyřešení mé situace?
  • Chci se sebou navázat pravdivý a hlubší vztah?
  • Chci si uvědomit kde se cyklím a proč?
  • Chci poznat, jaký je můj další krok?
  • Chci se rozloučit s výhodami, které mi nemoc nevědomky poskytuje?
  • Jsem si vědoma, že síla pochází zevnitř mě, nekoupím si jí od léčitele?
  • Nekoupím jí ani od farmaceutické firmy?

Pokud s Vámi výše uvedené rezonuje můžeme se společně vydat na cestu.