NABÍDKA SLUŽEB

*ceník a objednávkový formulář*

PŘÍRODA A NAŠE TĚLO MAJÍ ODPOVĚDI, NABÍZÍM SLUŽBY NAPOMÁHAJÍCÍ OŽIVIT VNITŘNÍ MOUDROST ZAKÓDOVANOU V NAŠICH TĚLECH.

S čím mne můžete navštívit?

Ve své praxi se zaměřuji zejména na potíže CHRONICKÉHO rázu, trvalé dlouhodobě se opakující nejen fyzické potíže. Záměrem činnosti je navrátit člověka do rovnováhy, čehož přirozeným důsledkem je vitální energie a schopnost těla uzdravovat se samo. Přístup ke klientovi je nesen v duchu PSYCHOSOMATIKY, aby si vědomě mohl uvědomovat svoje mentální nastavení, které se s velké části podílí na chronických onemocněních. Nabídka služeb je koncipovaná jako navazující setkání, která umožní procesu postupně dozrávat. K takovému přístupu je věnována zejména služba CELOSTNÍ BALÍČEK. 


ZÁKLADNÍ DVĚ SLUŽBY NÁVRATU K VITÁLNÍM SILÁM - HOMEOPATIE A CRANIOCACRÁLNÍ TERAPIE

DOPORUČENÍ HOMEOPATIKA- homeopatikum nastoluje řád v celém organismu. Záběr homeopatického působení je tedy obrovský. Může se ovlivnit prakticky většinu fyzických, hormonálních, psychických, emocionálních stavů. V závislosti na rozsahu a závažnosti problémů. Některé úplně a jiné zase jen podpůrně. Léčí se vždy člověk jako celek nikoli pouze jen symptomy nemoci. Proces je vždy velmi individuální a záleží na mnoha faktorech, zejména pak na ochotě pacienta podílet se na jeho stavu.

ENERGETICKÁ MEDICÍNA PŘÍRODNÍCH SUBSTANCÍ. Vysoko vibrační informace, které stimulují vrozené síly v člověku bez chemických aditiv a toxických účinků na tělo. Pomáhá člověku s jeho procesy, dodává mu sílu být více sám sebou, chápavější k druhým a zejména stimuluje vitální energii. Umí pomoci s nejrůznějšími a to někdy i velmi závažnými onemocněními. Pokud se podá dobré homeopatikum zvládne akutní i chronické potíže, posílí imunitu, sníží intenzitu a častost potíží nebo je dokáže úplně vyhladit. Dobrý lék si poradí i poruchami nervového ústrojí, úzkostmi a celkovou psychickou nepohodou.

PODROBNĚJI O HOMEOPATII SE ROZEPISUJI V ČLÁNCÍCH O METODĚ najdete zde a v sekci případy z praxe. O homeopatickém kódu najdete ZDE


TERAPEUTICKÉ OŠETŘENÍ  pomáhá vyživovat všechny nervy, buňky, orgány, fascie, svaly. Jemnými rytmy uvolňuje blokády a napomáhá rytmickému proudění vitální síly v celém organismu. Tím zprostředkovává tělu schopnost léčit se samo. Tělesné kapacity se rozpomínají na přirozenost zdraví. Při opakovaném praktikování systém dokáže tuto schopnost hlouběji integrovat do běžného života. Světelná nit se rozšiřuje do prostoru. Opakovaným procesem se vtahuje do reality životní jiskra, vitalita a duševní klid. Ošetření se dá aplikovat na cokoliv kdykoliv, neboť funguje jako vstupenka k sobě sama a svým léčivým zdrojům. K procesu přistupuji jako k léčivému rituálu a doplňuji jej dalšími technikami. 

METODA HLUBOKÉ RELAXACE A DOČERPÁNÍ SIL. Pomocí vědomého doteku zesilujeme vrozený rytmus zdraví. Pomáháme člověku dostat se ke svým zdrojům a obnovit kapacity těla. Dodává impulzy řídícímu centru, aby si rozpomnělo na přirozené mechanismy sebeléčení a nastolování vnitřní homeostázy. Navrací zpět do vrozeného rytmu. Do pulsu života nepodmíněného ani rytmu dechu ani tepu srdce. Tiše beze slov se člověk rozpomíná. Celý jeho systém se rozpomíná. Propadá se do hluboké relaxace. Mysl ustává řádit, tělo má prostor se regenerovat. Zanořeni do vln klidu se obnovuje také spojení se svou duševní stránkou života. Zesiluje se kontakt s osobním potenciálem a vedením. Prohlubuje se intuice a inspirace. 

VÍCE O TERAPII SE ROZEPISUJI ZDE

Mozaika služeb 

*Kliknutím na obrázek se dozvíte více

CELOSTNÍ BALÍČEK

Komplexní holistická péče. Vzájemná spolupráce kombinuje homeopatické předepsání s uvolňováním vnitřního stínu uloženého v podvědomé mysli. Emocionální obsahy podvědomé mysli mohou utvářet dogmatická přesvědčení limitující tok vitální síly. Proměnou vnitřních obrazů jež v sobě nosíme proměňujeme přímo úměrně i osobní zkušenost a životní pocit. Praktickou pomůckou pro čistění mohou být i metody EFT, RUŠ. Svůj Celostní balíček lze sestavit i s Cranisakrálních ošetření.

AKUTNÍ HOMEOPATIE

Služba vyžadující rychlé jednání a reagování na současný přechodný stav. Stavy mohou být rozmanité a v život neohrožujících situacích mohou výborně alternovat chemické léky. Nejčastěji se jedná o různé druhy zánětů rozmanitých částí těla. Horečky, chřipky, angíny, různé boláky, poúrazové stavy, stavy vyžadující rychlé hojení a předcházení zanícení rány. Může se však jednat i o silné migrény a velké menstruační bolesti. Žaludeční potíže, průjmy, koliky, zvracení, ale i šokové stavy. Dále homeopatika na postupující porod atd..

CRANIOSACRÁLNÍ HOLISTICKÝ RITUÁL

Vytvoření posvátného prostoru pro plné odevzdání se léčivému potenciálu zdroje. Za rytmu šamanského bubnu vezmeš si svou sílu zpět a v omamné vůni vykuřovadla necháš se vést svou Esencí přesně tam, kam potřebuješ. Rozmanité masážní přístupy umocní ozdravný účinek craniosakrálních rytmů. Atmosféru Tvým smyslům dokreslí malé překvapení z útrob Matky země v kombinaci s aromaterapií. Jemné vibrace tibetské mísy pohladí tvou auru, aby se v míru rozprostřely do síly ticha rodící se ve věčnosti.  

HOMEOPATIE PRO PEJSKY

Péče o domácího mazlíčka se od lidské homeopatie prakticky neliší. Jsme však závislí pouze na vizuálních informacích, neboť pejsek nám nepoví, jak se cítí a co ho vlastně přesně bolí. Úžasně nám však dokazují, že homeopatie není placebo efekt a krásně působí i na nezaujatého tvora toužícího se zbavit svého utrpení stejně tak jako člověk.  

SOUKROMÉ POHYBOVÉ LEKCE

Individuální skladba cviků, detoxikačních, energetických a protahovacích. Posilovací fitness sestavy s prvky břišních tanců. Meditačně pohybové vedení při zbavování se napětí těla a stresu. Pomoc při nalézání svého osobního rituálu pro každý den. Kombinace cvičení z veřejných lekcí Belly dance fitness a Mana move.

Ceník

Konzultace (osobní/on-line)

Klasická homeopatie, poradenství, terapie

800 Kč

1 hodina

Akutní Homeopatie

poradenství v akutních stavech on-line (telefon, skype)

300 Kč

do 30 min 

Homeopatie pro pejsky

500 Kč

Craniosakrální terapie

Terapeutické ošetření

800 Kč

1 hodina

Craniosakrální holistický RITUÁL

Terapeutické ošetření prolínající craniosacrální metodiku, osvědčené masážní uvolnění celého těla. S dotekem 5 smyslů i spirituální esence.

1100 Kč

100 min

Pohybové lekce 

Soukromé tanečně/pohybové lekce utvářené konkrétní tělesné kapacitě. Kombinace lekcí Belly dance fitness a Mana move na míru.

500 Kč

1 hodina

Celostní BALÍČEK 

Předplatné návazných setkání pro individuální holistickou péči.            Klasická homeopatie, Kontrola, Psychosomatika.                                                (vnitřní stín, hlubinná, emoční, mentální práce)

2900 Kč

5 hodin

*Služby jsou individuální a lze podle ojedinělé cesty každého zvolit osobitý přístup a poskládání Celostního balíčku z jednotlivých nabízených služeb na míru. Napište si o Váš konkrétní balíček na přání do zprávy v objednávkovém formuláři.

Objednávkový formulář

Vyplňte prosím Vaše údaje a já se Vám ozvu co nejdříve zpět.

*Objednávku Vám potvrdím emailem co nejdříve to bude možné, domluvíme si spolu termín a Vaše možnosti platby předem. V případě potřeby si samozřejmě můžete předplatné za služby posunout na jiný libovolný termín. STORNO POPLATKY: v případě, že se mi ozvete později než 24 hodin do plánované schůzky, jedna hodinová sazba propadá do storno poplatků. Děkuji za pochopení.


Pro koho jsou setkání vhodná?

Setkání jsou vhodná zejména pro klienty, kteří trpí psychosomatickými a chronickými potížemi, tedy potížemi, které se často stále opakují. Člověk je prožívá jako nepříjemné, obtěžující, vyčerpávající a bolestivé. Jsou to různé úzkosti, fobie, fyzické bolesti, záněty, ale i potíže, které častokrát ani nemají ani žádné laboratorní důkazy o jejich racionální existenci. Než se problém somatizuje je prožíván jako nepříjemný pocit, proto je pravdou, že většina potíží je psychosomatická neboť jejich příčina leží ve vlastní mysli na úrovni pocitu. Terapie je zaměřena zejména na situace, kdy se člověk cyklí v užívání farmak jako jsou antibiotika, kortikoidy, léky tišící bolest, některé hormonální prostředky a antidepresiva. Člověk jimi bohužel své utrpení více potlačuje zamotává se hlouběji do začarovaného kruhu. Tato farmaka by měla být pouze přechodná pro vydechnutí a načerpání sil na to se s problémem vypořádat - tedy konfrontovat. Nikoli před ním utíkat. Mají pomoci v akutní situaci, pokud se organismus sám nevzpamatuje a léky se začnou užívat konzumně, člověka začínají více oslabovat a patologie se prohlubuje, přicházejí onemocnění nová a navíc umocněná toxicitou z chemických léků. Setkání nenutí klienta vysadit žádné léky, terapie doplňuje a obohacuje působení lékařské péče a není vyloučeno, že lékař brzy uzná snížení dávek či úplné vysazení farmak.

Je má práce pro Vás?

Zkuste si odpovědět na pár otázek:

  • Chci omezit chemické potlačující léky?
  • Zajímá mě hlubší význam mých symptomů?
  • Chci aktivně pracovat na vyřešení mé situace?
  • Chci se sebou navázat pravdivý a hlubší vztah?
  • Chci si uvědomit kde se cyklím a proč?
  • Chci poznat, jaký je můj další krok?
  • Chci se rozloučit s výhodami, které mi nemoc nevědomky poskytuje?
  • Jsem si vědoma, že síla pochází zevnitř mě, nekoupím si jí od léčitele?
  • Nekoupím jí ani od farmaceutické firmy?

Pokud s Vámi výše uvedené rezonuje můžeme se společně vydat na cestu. 


*Homeopatie nenahrazuje návštěvu Vašeho lékaře ani nedoporučuje vysazení léčiv. Homeopatie není zdravotní služba ve smyslu Zákona o zdravotních službách (372/2011 Sb.), zejména §2. Homeopatikem zde není myšleno léčivo ve smyslu Zákona o zdravotních službách (372/2011 Sb.), zejména §5 odst 2