Co je Homeopatie?

HOMEOPATIE JE ENERGETICKÁ MEDICÍNA PŘÍRODNÍCH SUBSTANCÍ. Vysoko vibrační informace, které stimulují vrozené síly v člověku bez chemických aditiv a toxických účinků na tělo. Pomáhá člověku s jeho vitalitou a vnitřními procesy. Dodává mu sílu být více sám sebou, pouštět jeho filtry vnímání, být chápavější k druhým. Umí pomoci s nejrůznějšími a to někdy i velmi závažnými onemocněními. Homeopatikum ovlivňuje akutní i chronické potíže, posiluje imunitu, snižuje intenzitu a častost potíží, nebo je dokáže úplně vyhladit. Homeopatie pracuje i s poruchami nervové soustavy, s úzkostmi a celkovou psychickou nepohodou. Efektivita léčby je závislá jak na rozsahu a závažnosti fyzických potíží, tak na ochotě pacienta podílet se na jeho mentálním stavu. 

Homeopatické poradenství

Individuální poradenství

Psychosomatický přístup a holistický přesah.

  • Setkání pomáhají v člověku obnovit tok vitální síly/imunity při řešení nejen chronických potíží. 
  • Doporučení homeopatika = homeopatikum nastoluje řád v celém organismu, tudíž názvy diagnóz jsou skutečně velmi rozmanité. Homeopaté studují zejména totalitu symptomů a pacientovo vnímání k potížím přidružené. Jak své potíže prožívá a další velmi specifická pozorování zdánlivě nevýznamná. A protože se vždy léčí člověk jako celek, nikoli pouze jen jeho jednotlivé symptomy, lze s nadsázkou říci, že jedna kulička obsahuje více zdravotních oddělení, neboť před námi stojí živá vnímající bytost, nikoli porouchaný stroj.
  • Kombinace vhodného homeopatika s nalezením vnitřních zdrojů, potažmo mentálních nastavení, nastavuje nové možnosti tělu i dalšímu životnímu počínání. Následek se dotýká úrovně tělesné, energetické i duševní.
  • Přijetím informace nemoci utváříme vnitřní bytostný stav, který jako přirozený důsledek nevytváří již dále blokády/odpory v těle projevené jako symptomy.
  • Schopnost onemocnět vede člověka do jeho středu, k vnitřnímu růstu, duševní čistotě, opravdovosti, zušlechtění charakteru, oživení vnitřní radosti a k důležitým životním poznáním.

Kurz homeopatie akutní svépomoc

Osvojování si znalostí pro získávání nezávislosti v oblasti sebeléčení.

Výuka Homeopatického předepsání pro osobní účely - VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ. 

Nazrál čas, kdy umět si sám pomoci v palčivých situacích je čím dál více ceněno a vede k velkému potenciálu pro budoucí život. Život v souladu s přírodou. Ze zkušenosti z pandemie a celkově ze stavu chronicky nemocné společnosti víme, že se budeme muset postavit k novým výzvám a přehodnotit zastaralé postoje a předpojatosti vůči jiným než mainstreamově propagovaných možnostem. Je každého svobodná volba jak se chce léčit. Sdílím to, co se osvědčilo mě a dalším v mé blízkosti. Homeopatii vnímám jako velmi cenný nástroj pro současnost a chci se s Vámi podělit o možnost se o ní dozvědět více. Zahrnout jí do Vašeho života a začít používat v akutních situacích. Tento kurz reprezentuje myšlenku nezávislosti a vlastní iniciativy umět pomoci sobě a svým blízkým. Co se naučíte?

  • pomáhat při řešení symptomů od hlavy až k patě
  • ovlivňovat horečky, bolesti, virózy, nevolnosti atd.
  • porozumět kosmickým zákonitostem
  • poznávat přírodu jako potencionální lék atd.
Podrobné informace o kurzu naleznete ZDE

PODROBNĚJI O HOMEOPATII SE ROZEPISUJI V ČLÁNKU O METODĚ najdete zde a v sekci případy z praxe zde . O homeopatickém kódu najdete ZDE . O mé cestě homeopata zde.