Soupis zdrojů

08.11.2021

Zdroj je jen JEDEN a z něj bychom měli čerpat a k němu se obracet, neboť přijde den, kdy se k němu budeme navracet.  Avšak tady v pozemské změti chaotických uliček se těžko orientujeme a mistr lži je natolik obratný a podlý, že dokáže lehce zmást každého, kdo ve snaze stát se ,,dobrým'' občanem naletí na sebepohodlnější nesmysl tvářící se jako ochrana, záchrana, spása nebo obyčejné přijetí do skupiny s výhodami stáda, jako z dob pravěkých.

Posluhovači lháře lhářů vlastní celý svět medií. Ještě stále máme možnost se dozvědět informace ze zdrojů alternativních, ať už od odborníků různých oborů, či zpovědí běžných lidských příběhů. Můžeme jen doufat že se plánovaná operace na restart některých sítí/dat na internetu nenaplní (a Polygon zůstane jen strašákem). V současné době cokoliv Googlit už spadá do spár NWO (nového světového řádu). Informace současnosti už mají pozměněný charakter. Někdy stačí jen kus umazat, aby se změnil celý kontext. Změnit data jména. Informace okleštit. TV stoku netřeba už ani komentovat. Na FB už budete moci brzy sdílet jen co jste měli k obědu a k večeři. A možná i to bude prověřeno, zda jste nepoužili náhodou nějakou léčivou bylinu jako koření. Neboť by Vám její vedlejší účinky mohli možná ublížit, nedej bože vás ozdravit. Teď frčí vše toxické, chemické a experimentální. Na vše přírodní musíte splňovat milion vyhlášek, ale za experimentální nejmodernější vakcínu dokonce ani výrobce nenese zodpovědnost a je dokonce nucena i zdravým lidem. Takže pokud jste již poškození, zkuste se odvolat na své filantropické spasitele. 

Bizarnost současné doby nemá obdoby. I přesto, už lidé čekají ve frontě na 4.dávku. Pokud to tedy vůbec přežili, vyčkávají ve frontě zkroucení neurologickými příznaky s plným nosem a dutinami, po dalším prodělaném covidu, který zvládli ještě jednou před třetí dávkou. Vůbec jim nevadí, že Covid mohou i jako vakcinovaní 1. kdykoliv znovu chytit 2. přenést na druhé 3.zkončit jako vážný případ v nemocnici 4.dostávát každých 6 měsíců posilující dávku (i přesto že první tři body jsou nepopiratelný fakt) 5. že jejich imunita bude po každé posilující dávce v ještě zuboženějším stavu, než když si nechal vpálit svou první dávku. 6.že se stali králíkem pro experimentální pokus s možnými fatálními nežádoucími účinky, kdy lidé končí kvůli sraženinám (mozek - mrtvice, srdce-infarkt, ledviny-selhání, děloha- potrat). 7.že netuší, jaký že program a informaci nese onen messenger do jejich dna a jak na to bude reagovat jejich imunitní systém za tři týdny.. za tři roky.. 8. jsou semeništěm nových mutací a šiřitelé spike proteinů samotných. 9. existují prokázané schválené anti-parazitární bezpečná a levná léčiva, která byla okamžitě stažena z oběhu v momentě prokazatelných výsledků (Ivermectin, Hydroxichlorochin).. atd atd.. Skládačka do sebe však začala zapadat už i těm, kteří ještě před rokem věřili lžím populárním. Teď už ani oni hřbet ohýbat nebudou. Tedy pokud netrpí sebedestruktivními sklony, ty jsou totiž takřka nevyléčitelné. Navíc i oni vakcinovaní, pokud nesplní poslední či předposlední aktualizaci očkování budou i přes své poslušně nasbírané posilující dávky bráni jako NEOČKOVANÍ se stejnými zákazy a jejich QR spása zablokovaná pro další cestování. Tedy byla tato oběť a podstoupení rizika skutečně nutné? Copak se nevědělo o mutacích? O tom, že co bylo včera není stejné jako zítra?

Současná pandemická situace není samozřejmě jen o zdraví. Covid situace je úzce související s celou globální politikou a proto zde sdílím pár zajímavých odkazů z každé možné odnože, ve které je Covid úplně zcela ,,náhodou'' propleten. Berte tyto odkazy jako inspiraci, ne jako jedinou pravdu, která vás nutí být součástí jakékoliv skupiny. Dejte na vnitřní pocit, otevřete svou INTUICI + SELSKÝ ROZUM + NEZAPOMEŇTE ŽE 1+1 NEMŮŽE BÝT 3


Dr. Vladimír ZelenkoProtokol prevence Covidu  Protokol léčba Covidu , Rozhovor varování, Rozhovor vakcíny,

                                              Následky očkování, Likvidace Spike proteinů

Pro Libertate!!! (poznej svá práva v nadcházející totalitě) Rady a vzory zde

Svobodný vysílač  (nový světový finanční systém, současné dění, ...)

Otevři svou mysl !!! 

Zdroje výzkumu patologů a lékařů v souvislosti s očkováním: Odkaz 1Odkaz 2 , Odkaz 3, Odkaz 4

Náš tube portál 

Resetheus  (Jak že je to s těmi viry?) a další videa zde, Dr. Kaufman, Dr. Cowan, 

Dr.Coleman (Aj)

Dr.Tom Barnett + YT kanál (Aj)

Dr. Hrušovský + další zde + další tu 

Zlatý špendlík!!

Věk světla

Freedom articles !!! (Aj)

David Icke o koronaviru (Aj/ČJ titulky) + David Icke 2010! (Aj/ČJ titulky) 4.díly

Pravé lidství + Návod na přežití

Pavel Krajíček 

Gosha

Vlákna stvoření

Křesadlo

Roušku dolů

Brendan D.Murphy (Aj)

Cesta bez možnosti návratu (série zajímavých přednášek z pohledu Bible)

Zákony bohatství !! (rozhovory s osobnostmi, p.Peková, p.Zwyrtek Hamplová, p.Nielsen)

Dr. Josef Staněk + Nový domov

Šamanka Namu a Paprsky

Russell Brand (Aj)

Infinite waters (Aj)

Pavel Kamas 

Tadesco

Qanon

(za zmínku stojí i další projekty jako je Protiproud, Matrix 2001 a spousty dalších)...


V dalším článku si popíšeme Detox spike proteinů, prevenci a léčbu chřipkových a covidových příznaků nejen homeopatickou cestou. Zůstaňme ve spojení..